Nový kalendář PSG Berani Zlín slavnostně pokřtěn!

Nový kalendář hokejistů PSG Berani Zlín na rok 2020 má za sebou svůj slavnostní křest. Ten proběhl druhou listopadovou neděli v prostorách Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně, kde kalendář pokřtili šampaňským prezident prezídia zlínského hokeje a zároveň primátor statutárního města Zlína Ing. Jiří Korec, rally jezdec Tomáš Kostka a kapitán extraligového týmu Tomáš Žižka.
V kalendáři pro rok 2020 jsou zlínští hokejisté vyfoceni s historickými vozy podnikatele Ladislava Samohýla. Cena je stanovena na 180 korun. Fanoušci si ho mohli koupit hned na slavnostním křtu, popřípadě dále mají možnost ve fanshopu při extraligových zápasech Beranů na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.

"Cítím se ještě mladý na to, abych se zajímal nějak moc o veterány, ale byl jsem z toho unešený, když jsem to viděl na živo. Jsou to všechno nádherné kousky, klobouk dolů před panem Samohýlem za to, co všechno nasbíral," řekl například kapitán Beranů Tomáš Žižka, jehož fanoušci mohou najít vyfoceného s automobilem Škoda 4R, který pochází z roku 1928. "Máme za sebou už dost focení kalendářů, ale myslím si, že tento se asi povedl nejlíp. Mohu všem doporučit, aby si jej koupili," sdělil Žižka.

Kromě kapitána se křtu zúčastnili také další hokejisté Libor Kašík, Antonín Honejsek, Tomáš Fořt, David Nosek, Zdeněk Okál, Jiří Ondráček a Dalibor Řezníček Ti také společně s automobilovým soutěžním jezdcem Tomášem Kostkou rozdali následně stovkám fanoušků své autogramy.

Fotogalerie