Nové číslo Magazínu Beran v prodeji!

Při zápase s Libercem a Litvínovem si budete moct u vstupů do Zimního stadionu Luďka Čajky zakoupit druhé číslo Magazínu Beran. Cena zůstává stejná, počet stran se opět zvýšil!
Jak napovídá titulní strana, na úvodních stránkách si můžete přečíst životní příběh Bedřicha Köhlera. Ostravský rodák, který své místo, domov i “svůj” tým našel ve Zlíně.  S fanoušky se podělí o zážitky z reprezentace i o mistrovskou atmosféru z roku 2014. Do Zlína se vrátil s jediným cílem - vydat ze sebe pro klub to nejlepší.

Jako dítě jsme každý měli vysněný dárek, na který jsme pod stromečkem čekali, o které jsme si Ježíškovi psali. V článku z naší kabiny hráči zavzpomínali na to nejlepší, co pod stromečkem našli, i na ty nejkrásnější dárky, které dali.

Novinkou v časopise je rubrika Partneři Beranů, tentokrát se představí Víno z Kobylí, dodavatel vína pro žlutomodrý klub. Fanoušci Magazínu se můžou těšit i na oblíbenou rubriku TOP 10, která se tentokrát zaměřila na zlínské obránce. Chybět nebude ani povídání s hokejovou ženou a další články.

Magazín si můžete zakoupit už v neděli 17. listopadu při utkání s Libercem před hlavními vstupy na Zimní stadion Luďka Čajky. Cena činí 39 Kč.