Nosek po finiši ve Varech: Tahali jsme za kratší konec, dobrý bod

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli ve 30. kole na ledě Karlových Varů 3:4 po samostatných nájezdech. S bodem však ve zlínské kabině panuje spokojenost, neboť Berani doháněli dvougólové manko v samém závěru utkání.
Berani v zápase dvakrát dotahovali: na první gól soupeře v první třetině reagovali ještě do pauzy, na další dva zásahy Energie ale Zlínští reagovali až v samém závěru základní hrací doby. "Zápas nám úplně nevyšel, tahali jsme za kratší konec. Po druhé třetině byl ten výsledek pro nás pořád nadějný, pak jsme ale dostali gól v oslabení. To nás však paradoxně nakoplo, vytvořili jsme si tlak a šance. Druhá branka byla šťastná, v power-play už jsme to propálili," zhodnotil duel David Nosek.

Zlín nakonec padl v nájezdech, vzhledem k průběhu utkání ale s jedním bodem panuje spokojenost. "Musí, vždyť jsme šest minut před koncem třetí třetiny prohrávali 1:3," uvědomuje si zkušený bek.

"Všechny tři zápasy proti Varům byly stejné, oni hodně bruslí, hrají ve vysokém tempu. My jsme se tomu zvládli přizpůsobit, i když jsme nebyli tak aktivní v útoku. To možná dávalo optický tlak soupeři a nám ubíralo síly, ale dnes se k nám přiklonilo štěstí," zakončil David Nosek.