Na výstavě CZECH DRIVE proběhne autogramiáda zlínských hokejistů

Po loňské premiéře se i letos dočká Zlín automobilové výstavy CZECH DRIVE, která se uskuteční v sobotu 14. dubna 2018 v době od 10 do 18 hodin na náměstí Míru, v parku Svobody v okolí zlínského zámku a nově se program rozšíří také do Obchodního a zábavního centra Zlaté jablko. Za výstavou CZECH DRIVE stojí pořadatelský tým Barum Czech Rally Zlín, který zve všechny příznivce motorismu na přehlídku historických i nejmodernějších automobilů, závodních speciálů, motocyklů a mnoho dalších zajímavých exponátů. V expozici partnera zlínského hokeje, společnosti Samohýl Motor na zlínském náměstí proběhne od 14:30 hodin autogramiáda hokejistů Aukro Berani Zlín.

Společnost Samohýl Motor vystaví a předvede na zlínském náměstí Míru vozy Škoda a Volkswagen. Návštěvníci výstavy si mohou vyzkoušet tyto vozy v rámci testovacích jízd, proběhne soutěž o zapůjčení vozu na víkend, k dispozici bude i fotokoutek. Nenechte si ujít i závodní speciál týmu Samohýl Motorsport a příznivci ledního hokeje mohou těšit v expozici na autogramiádu extraligových hráčů Aukro Berani Zlín.

Ta proběhne od 14:30 hodin, podpisy rozdají návštěvníkům výstavy během hodiny Jakub Ferenc, Tomáš Valenta a Jan Václavek. Přijďte se podívat na krásné automobily a motocykly pod širým nebem, prožijte jaro s vůní benzinu!
 
Další informace k výstavě CZECH DRIVE najdete ZDE