NHL opět ve Zlíně!

Ve středu 6. prosince se na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně odehrál již 15. ročník Mikulášského turnaje v NHL, ve hře NHL 18 pro herní konzoli Playstation 4, kterou pro žáky regionu Zlína uspořádal Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace.
V prostorách tiskového střediska Zimního stadionu Luďka Čajky se sešlo 24 hráčů, aby si mezi sebou ve dvoučlenných družstvech zasoutěžili o putovní pohár DDM ASTRA Zlín i jiné hodnotné ceny. Hokejový turnaj se souběžně odehrával na dvou herních konzolích PS4. Patronem soutěže byl hokejový klub Aukro Berani Zlín. Turnaj jako již každoročně poctili svou návštěvou hokejisté z A týmu Aukro Berani Zlín Pavel Kubiš a Pavel Sedláček. Hráči uspořádali autogramiádu pro všechny zúčastněné a předali ceny vítězným týmům turnaje.

Výsledková listina turnaje:
1. místo – WSH | Marek Procházka, Adam Srnec | 16. ZŠ Zlín, Okružní - 9. třída
2. místo – DET | David Nguen, Lukáš Malota | 16. ZŠ Zlín, Okružní - 8. třída
3. místo – VGK | Jan Hamrlík, Filip Máčala | 5. ZŠ Zlín - 9. třída, 9. ZŠ Zlín - 8. třída
Nejlepším střelcem turnaje s počtem 23 vstřelených branek se stal Adam Srnec z týmu WSH
Vítězný tým WSH převzal putovní pohár DDM ASTRA Zlín

Letošní Mikulášský turnaj v NHL navštívilo 40 účastníků, kteří přispěli ke sportovní atmosféře této tradiční předvánoční akce. Turnaj pro děti připravili pracovníci DDM ASTRA Zlín, Milan Rábek, Martin Řezníček a Michal Polášek. Za poskytnutí prostor tiskového střediska ZSLČ a zajištění cen
i autogramiády hráčů, patří poděkování Tomáši Melzerovi, marketingovému manažerovi klubu Aukro Berani Zlín. Podle slov organizátorů se za rok jistě opět sejdeme...!

Fotogalerie