Mladí Berani se oblékli do zbrusu nových klubových souprav

Do nového roku v nových oděvech! Mladí zlínští hokejisté dostali pod stromeček nové soupravy klubového oblečení, ve kterých budou jezdit na zápasy a na turnaje. Ve čtvrtek 16. ledna se všichni společně sešli na Zimním stadionu Luďka Čajky k týmovému focení.

Součástí každého setu jsou zimní bunda, tepláková souprava, dvě trička, trenýrky a zimní čepice – to vše s klubovými motivy. „Oblečení vypadá pěkně a i jeho materiál je celkem dobrý. Nejhezčí je podle mě bunda, ale povedlo se všechno,“ zhodnotil nové soupravy brankář dorostenců Tobiáš Synek.

Mladí hokejisté dostali oděvy na konci prosince, tedy symbolicky (a někteří i doopravdy) na Vánoce pod stromeček. „Na oblečení společně přispěli rodiče, klub a sponzor, kterým je firma Navláčil. Tímto jim všem děkuji,“ přibližuje manažer mládeže Tomáš Valášek. „Sety jsou určeny pro všechny hráče od druhé třídy až po juniory. Objednat si je mohli také hráči přípravky, ale za plnou cenu.“

Nové klubové soupravy se zároveň staly povinnou výbavou zlínských hokejistů na všechny zápasy. Kromě toho je mohou mladí Berani nosit i v civilním životě. „Samozřejmě nás potěší, když hráči budou klub reprezentovat i mimo utkání v civilním životě, ať už ve škole, ve městě nebo třeba při sportu,“ doplňuje Valášek.

Ve čtvrtek 16. ledna se zlínské mládežnické týmy společně sešly na Zimním stadionu Luďka Čajky. Mladí hráči se postupně stavěli před objektiv fotografa Davida Pešky, který pořizoval jednotlivým týmům společné fotky v nových klubových oděvech.

„Jsme rádi, že konečně bude možné naše hokejisty na zápasech, turnajích a jiných akcích identifikovat. Doufáme, že hráči budou v nových soupravách dobře reprezentovat nejen náš klub, ale i město Zlín jako takové,“ dodal manažer Valášek.