Mládežnický servis: Dorost vybojoval dvě výhry, dařilo se také žákům

Všechny zlínské výběry – od mladších žáků až po juniory – pokročily minulý týden ve svých soutěžích zas o kousek dál. Zatímco junioři své první dva zápasy DHL Superpoháru s Vítkovicemi a Kometou prohráli, dorostenci pokračují v boji o play-off a dvěma cennými výhrami nad Havlíčkovým Brodem a Spartou se k němu o krok přiblížili. Povedený víkend mají za sebou také žákovské týmy – dvakrát se z vítězství radovali deváťáci a sedmáci, jednou pak šesťáci.

Přehled výsledků mládeže

Junioři: Vítkovice – Zlín 2:0
Branky Zlína: bez vstřelené branky.
Sestava Zlína: Kořének – Janošek, Riedl, Holík, Jaroněk, Bednařík, Mikulík, Pavlas – Handl, Sebera, Weintritt, Lekeš, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš, Fajkus, Chludil.

Junioři: Kometa Brno – Zlín 5:4
Branky Zlína: Sebera, Luža, Weintritt, Fajkus.
Sestava Zlína: Šarman – Janošek, Holík, Jaroněk, Mikulík, Pavlas – Weintritt, Handl, Sebera, Lekeš, Kozubík, Luža, Hrazdira, Dobiáš, Fajkus, Chludil.

Dorost: Zlín – Havlíčkův Brod 4:2
Branky Zlína: Nábělek, Tomeček, Broža, Kráčalík.
Sestava Zlína: Synek – Nábělek, Valda, Sýkora, Burian, Hoferek, Kráčalík – Broža, Tomeček, Ševčík, Horský, Mojžíš, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička.

Dorost: Sparta – Zlín 2:4
Branky Zlína: Lavička 2, Broža, Mojžíš.
Sestava Zlína: Synek – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík – Broža, Tomeček, Ševčík, Horský, Mojžíš, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička.

Přehled výsledků žáků

9. třída (starší žáci „A“): Zlín – Warriors Brno 5:3
Branky Zlína: Dlabaja 3, Babulík, Heš.
Sestava Zlína: Málek – Žižka, Dlabaja, Kotala, Špaňhel, Hamrla – Najman, Chromý, Leška, Páže, Holba, Čapka, Janovský, Heš, Babulík, Márton.

9. třída (starší žáci „A“): Zlín – Přerov 6:1
Branky Zlína: Gerych 2, Janovský, Najman, Heš, Dlabaja.
Sestava Zlína: Málek – Žižka, Dlabaja, Kotala, Špaňhel, Hamrla – Najman, Chromý, Leška, Páže, Stiksa, Čapka, Janovský, Heš, Babulík, Gerych, Márton.

8. třída (starší žáci „B“): Valašské Meziříčí – Zlín 7:3
Branky Zlína: Jünger, Heš, Řezníček.
Sestava Zlína: Zábojník – Konečný, Jünger, Řezníček, Lukaštík – Pravda, Klimek, Heš, Šín, Vaculík, Pešák, Vyorálek, Ondík, Hamrlík, Dvořák, Hampl.

7. třída (mladší žáci „C“): Zlín – Warriors Brno 10:5
Branky Zlína: Doležal 3, Běták 2, Kos 2, Mikel, Pravda, Paták.
Sestava Zlína: Kamenář – Nesrsta, Paták, Vaculík, Valášek, Pravda, Běták, Schmied – Hrančík, Mořkovský, Mikel, Uřičář, Šiška, Kos, Doležal, Kužel, Málek.

7. třída (mladší žáci „C“): Zlín – Přerov 9:6
Branky Zlína: Nesrsta 2, Doležal 2, Kužel, Mikel, Mořkovský, Paták, Kos.
Sestava Zlína: Kamenář – Nesrsta, Paták, Vaculík, Valášek, Pravda, Běták, Schmied – Hrančík, Mořkovský, Mikel, Uřičář, Šiška, Kos, Doležal, Kužel, Málek.

6. třída (mladší žáci „D“): Valašské Meziříčí – Zlín 0:6
Branky Zlína: Janeba 2, Uhlík, Synek, Venený, Frömel.
Sestava Zlína: Rajnoch – Dastych, Frömel, Kubečka, Bouček, Mikel – Matula, Páže, Uhlík, Venený, Synek, Jonák, Hlobil, Škrip, Pečeňa, Janeba, Bečka, Bureš.