Maskoti hokejového šampionátu 2015 Bob a Bobek se představí během utkání s Kometou

V neděli 25. ledna budou v rámci reprízy posledního finále Tipsport extraligy mezi týmy PSG Zlín – HC Kometa Brno představeni fanouškům maskoti Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 v Praze a Ostravě Bob a Bobek. Dále bude během utkání vystavena replika poháru pro mistry světa, se kterou se budou moci fanoušci za asistence maskotů vyfotit.

Hlavní porce „práce“ sice na maskoty Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 Boba a Bobka čeká až v květnu, kdy budou od 1. do 17. května v Praze a v Ostravě doprovázet fanoušky zápasy nejlepších hokejových týmů světa, ale králíci z klobouku v příštích týdnech zahálet nebudou.

V rámci propagačního turné k šampionátu vyráží na pouť českými hokejovými stadiony a postupně se představí na všech extraligových stadionech a vybraných stadionech 1. ligy. Na turné je "doprovodí" replika trofeje pro vítěze Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji.

Na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně se Bob s Bobkem představí v neděli 25. ledna na zápase proti brněnské Kometě. Kromě hokeje se fanoušci mohou těšit i na zajímavý prvek doprovodného programu. Vystoupení oficiálních maskotů mistrovství světa na ledové ploše za doprovodu znělky z Večerníčku proběhne v první přestávce po úpravě ledu. Fanoušci zároveň budou mít možnost vyfotit se s pohárem a s oběma maskoty.

„Pohár bude umístěn na jižní tribuně, za sektorem stání již při otevření zimního stadionu, cca pětačtyřicet minut před začátkem zápasu a bude k dispozici až do poloviny třetí třetiny utkání. Maskoti se za pohárem přesunou ihned po oficiálním představení na ledě. Vzhledem k tomu, že jde o exponované utkání, prosíme fanoušky, aby se řídili pokyny pořadatelů. Nedělní utkání je věnováno opět rodinám s dětmi. Věříme, že uděláme tímto doprovodným programem radost malým ale i dospělým fanouškům,“ řekl k doprovodnému programu Tomáš Melzer, marketingový manažer PSG Zlín.

Organizační výbor MSLH IIHF 2015 představil maskoty šampionátu poprvé v rámci mezistátního prosincového utkání Česká republika - Švédsko a velký zájem fanoušků o ně inspiroval organizátory ke speciálnímu turné.

Veškeré informace o světovém šampionátu (včetně vstupenek) naleznete na oficiálních stránkách MS IIHF v ledním hokeji 2015: http://www.iihfworlds2015.com/cz/


Bob a Bobek

Bob a Bobek