Martin Matějíček mění dres v Chance lize: Z Poruby jde do Jihlavy

Odchovanec zlínského hokeje a rodák z Uherského Brodu Martin Matějíček se stěhuje v rámci Chance ligy. Sedmadvacetiletý obránce týmu opouští tým HC RT TORAX Poruba 2011 a posílí vedoucí celek první ligy HC Dukla Jihlava. Informaci potvrdil klubovému webu Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer PSG Berani Zlín.
Martin Matějíček (narozen 4. září 1991) odehrál v letošní sezoně v Porubě celkem 36 zápasů, ve kterých zaznamenal 6 kanadských bodů za 2 góly a 4 asistence. Byl třetím nejvíce vytěžovaným obráncem s bilancí tří plusových bodů. V rámci střídavých startů odehrál v letošní sezoně i 5 extraligových utkání za Zlín bez bodu do produktivity. Naposledy hrál za Zlín 4. ledna ve Vítkovicích. Celkem nastoupil v nejvyšší soutěži ve zlínském dresu během osmi sezon v extralize k 330 zápasům, ve kterých si připsal 65 bodů do produktivity za 14 gólů a 51 asistencí. 

„Martin má podobně jako v Porubě i nyní z Jihlavy vyřízen střídavý start do Zlína. V případě potřeby ho můžeme v extralize opět využít,“ potvrdil Jiří Šolc. 


Sedmadvacetiletý obránce Martin Matějíček v extraligové, dresu Zlína během nedávného zápasu ve Vítkovicích. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT