Martin Hamrlík navštíví baseballový nábor ve Zlíně

Ve Zlíně vzniká nový baseballový klub, COBBLERS (Ševci) ZLÍN! Ten si dal za úkol připravit pro děti a mládež kvalitní sportovní zázemí a také velký cíl , být za několik let plnohodnotným protivníkem Brněnských Draků. Klub teď chystá slavnostní zahájení činnosti. Akce spojená s náborem hráčů se bude konat 5. a 6. září , vždy od 18ti hodin, na ragbyovém hřišti ve Zlíně a návštěvníci se mohou těšit na exhibici nejlepších klubů z republiky. Účast při symbolickém 1. nadhozu přislíbil i známý hokejový veterán a současný trenér obránců HC PSG Zlín Martin Hamrlík.
Ve čtvrtek 5. září a v pátek 6. září 2013 vždy v 18:00 na ragbyovém hřišti ve Zlíně se bude konat nábor do nově vznikajícího baseballového klubu ve Zlíně, kde klub COBBLERS očekává rodiče a jejich ratolesti. Návštěvníky nečeká jen nábor, jako hlavní program obou večerů jsou připraveny skutečné zápasy těch nejlepších klubů z České republiky – Draků Brno, Eagles Praha a Nuclears Třebíč.

Baseballový klub zatím nemá vlastní zázemí: Trénovat a hrát se bude na ragbyovém hřišti ve Zlíně, dále pak na hřišti 3. ZŠ Slovenská a během zimní přípravy, o víkendech v tělocvičně již zmiňované základní školy. Další možnosti tréninků jsou v intenzivním jednání a o výsledcích vás budeme průběžně informovat na oficiálních, již plně funkčních a aktivních stránkách klubu www.cobblers.cz, na stránkách klubu na facebooku na www.facebook.com/ZlinBaseball a tiskových konferencích klubu.

Jak říká spoluzakladatel klubu a tiskový mluvčí Roman Bělohlávek: „Máme plnou podporu České Baseballová Asociace - ČBA a také města Zlín – města sportu. Věříme v sílu svého přesvědčení dosáhnout až ke hvězdám české extraligy i výš, do, i za hranice Evropy.“