Magazín Beran proti nudě v karanténě

Česko zažívá 8. den karantény. A protože jsme v tom všichni společně, rozhodli jsme se připravit pro naše fanoušky překvapení v podobě zpřístupěného archivu Magazínu Beran.
Na Zimním stadionu Luďka Čajky zavládlo ticho. Nescházejí se tady ani hokejisté k tréninkům. Koneckonců i led už se rozpustil. Všichni jsou doma a dodržují vládou nařízená bezpečnostní opatření s jediným cílem - vrátit vše zase do normálu.

A protože si uvědomujeme, že být tak dlouhou dobu doma není jednoduché, rozhodli jsme se zveřejnit na hokejových stránkách hokej.zlin.cz všechna doposud vydaná čísla magazínu Beran. Věříme, že se jejich čtením aspoň na chvíli zabavíte a připomenete si velké hokejové okamžiky.

Zveřejněno bude všech osm čísel, která doposud vyšla. Můžete se tak těšit na 7 příběhů hokejisty, mezi nimiž nechybí story Tomáše Žižky, či Petra Lešky. Poznejte hokejové ženy, podívejte se s námi do zákulisí zlínské kabiny, seznamte se s hokejovými nadějemi Zlína nebo hádejte, kdo patří mezi TOP 10 nejproduktivnějších obránců.

"Doufáme, že se magazín Beran dostane i k fanouškům, kteří si jej nestihli koupit na zimním stadionu a zabaví je v této složité době. Pro nás tenhle krok znamená i jistou rekapitulaci a ohlédnutí se zpět. První číslo vyšlo přesně před dvěma lety a mělo 16 stran, vedle toho letošní březnové má již 28 stran při stejné ceně. A stále vidíme spoustu věcí, které zlepšit, posunout dále", upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer a šéfredaktor magazínu. 

Jednotlivé čísla v PDF podobě naleznete zde.

Od začátku nadcházející hokejové sezony 2020/21 se opět můžete těšit na nová čísla Magazínu Beran, tentokrát již jen v papírové podobě.