Kouč Robert Svoboda odpovídal na otázky v pořadu Hokej den poté

Staronový hlavní trenér PSG Berani Zlín Robert Svoboda byl hostem pravidelného pořadu České televize Hokej den poté, který mapuje na programu ČT sport víkendové dění v hokejové Tipsport extralize. Šéf zlínské střídačky odpovídal na dotazy moderátora Jiřího Hölzla a hokejového experta Pavla Richtra.
Zlínští Berani s navrátilcem Robertem Svobodou na střídačce vyhráli v nedělním kole na ledě Hradce Králové po přestřelce 6:5 a připsali si třetí tříbodové vítězství v sezoně. Dvaapadesátiletý Svoboda odpověděl na otázky týkající se návratu na střídačku extraligového týmu mužů, podrobně zhodnotil vítězný zápas na ledě Hradce. Dále hovořil o tom, v jakém stavu shledal tým, jaké bylo rozhodování k návratu na střídačku po sportovní i osobní stránce, kdo ho nejvíce překvapil a kdo je v týmu v současnosti klíčovým hráčem. 

Na nejnovější vydání pořadu o aktuálních tématech a dění v hokejové Tipsport extralize v pořadu Hokej den poté se můžete podívat ZDE. Vystoupení Roberta Svobody najdete v čase od 04:20 do 12:35.