Končí Jiří Šolc, dlouhodobý sportovní manažer klubu

Hokejový klub PSG Berani Zlín opouští dosavadní jednatel a sportovní manažer Jiří Šolc. Po více než dvaceti letech úspěšné práce ve zlínském hokeji odchází z vlastního rozhodnutí a po vzájemné dohodě s vedením klubu. Na vědomí to vzali zástupci vlastníků klubu – města Zlína, zapsaného spolku HC Berani Zlín a generálního partnera společnosti PSG.
Jiří Šolc dosáhl řadu úspěchů v podobě mistrovských titulů v kategorii juniorů a dorostu. K jeho největším trenérským úspěchům patří juniorský titul v sezoně 2009/2010, kde pracoval s výjimečnou generací zlínského hokeje. Tu tehdy tvořili Libor Kašík, Petr Holík, Petr Zámorský Tomáš Fořt a další. V sezoně 2001/2002 získal mistrovský double se čtvrtou a pátou třídou. Sedm let působil jako reprezentační trenér u mládežnických týmů České republiky od 16 do 18 let. 

Posléze přesídlil do kanceláře jako sportovní manažer klubu a od června 2017 pracoval rovněž ve funkci jednatele zlínského hokeje. K jeho největším úspěchům v manažerské pozici ve vedení zlínského hokeje patří extraligový titul v sezoně 2013/2014 a rok předtím druhé místo v české extralize. 

Vedení klubu děkuje Jiřímu Šolcovi za dlouholetou odvedenou práci ve zlínském hokeji a přeje mu hodně úspěchů v jeho dalším angažmá.