Informace ohledně elektronického prodeje vstupenek

Hokejový klub Aukro Berani Zlín spustí v průběhu extraligové sezony 2017/2018 provoz nového systému elektronického prodeje vstupenek, který bude v provozu ve všech pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a on-line na internetu od domácího utkání s Litvínovem (pátek 22. září 2017).

Elektronický ticketing bude probíhat on-line na oficiálních webových stránkách zlínského hokeje www.hokej.zlin.cz a dále na webu www.hokej.cz  „Fanoušek si může zvolit zakoupení lístku v předstihu doma, platbu provede přes internet a vytiskne si vstupenku. Dále si může zvolit variantu zakoupení vstupenky v kamenných pokladnách u zimního stadionu. Poté všichni majitelé vstupenek včetně držitelů permanentních vstupenek projdou vstupním vchodem přes speciální čtečku a zamíří do svého diváckého sektoru,“ uvedl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Elektronický prodej lístků on-line proběhne přes webové stránky na všechny domácí zápasy s výjimkou utkání s Kometou Brno a Olomoucí. Na úvodní dva domácí zápasy s Pardubicemi a Kometou proběhne prodej vstupenek pouze v pokladnách zimního stadionu.

Klub dále upozorňujeme fanoušky, že od letošní sezony nebudou v provozu pokladny u sportovní haly a obvyklý prodej vstupenek přes Ticketpro a Ticketportal nebude od letošní sezony již k dispozici! Elektronický prodej přes webové stránky se spustí před domácím zápasem týmu Aukro Berani Zlín s Litvínovem. Pokladny na zimním budou otevřeny vždy hodinu a půl před začátkem zápasu.

Ceny vstupenek – extraligová sezona 2017/2018, základní část:
stání: 130 Kč
sezení kategorie B: 190 Kč
sezení kategorie A: 280 Kč
klubová sedadla P10: 550 Kč
stání děti do výšky 130 cm (pouze na základní část s výjimkou exponovaných utkání určených a oznámených klubem): 20 Kč

Upozornění: klub připravil tzv. dětské sezení za 20 Kč v sektorech F a G, které je podmíněno nákupem vstupenky pro dospělého na sezení v uvedeném sektoru za standardní cenu.