Informace o prodeji vstupenek na předkolo play off s Mladou Boleslaví (upraveno)

Extraligový tým PSG Berani Zlín postoupil stejně jako v loňské sezoně do bojů o Masarykův pohár. V předkole Generali play off 2019 vyzve Bruslařský tým z Mladé Boleslavi, který se umístil v základní části o jednu příčku nad Zlínem. Série hraná na tři výhry začíná dvěma zápasy v Mladé Boleslavi. Třetí utkání série se uskuteční na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně ve čtvrtek 14. března v 17 hodin, případný čtvrtý zápas se odehraje opět v Baťově městě o den později v pátek 15. března ve stejný čas.
Dnes byl zahájen online předprodej přes Ticketportal na čtvrteční utkání. Prodej na pokladnách zimního stadionu na třetí zápas předkola Generali play off s Mladou Boleslaví bude probíhat ve čtvrtek od 15:30.(upraveno) Doporučujeme vyhnout se dlouhým frontám před zápasem nákupem lístků přes Ticketportal.

 
Ceny vstupenek zůstávají ve stejné cenové relaci jako na zápasy kategorie A v základní části. Pokud se uskuteční čtvrtý zápas série, budete o přesných časech předprodeje včas informováni.

Permanentní vstupenky PSG Berani Zlín zůstávají v platnosti a platí na všechny domácí zápasy play off ve Zlíně!  

Ačkoliv dle ceníku nejsou v platnosti dětské slevy na zápasy play-off, tak na celou sérii s Mladou Boleslaví lze zakoupit dětskou vstupenku za 20 Kč. V on-line předprodeji jsou dětské vstupenky na stání a sezení do sektoru G.

Ceny vstupenek na 3. a případně 4. zápas série předkola Generali play off 2019 ve Zlíně: 
stání: 150,- Kč 
sezení kategorie B: 210,- Kč 
sezení kategorie A: 310,- Kč 
klubová sedadla P10: 550,- Kč.