Informace o novinkách: multifunkční kostka, dynamický ticketing

Již za devět dnů začíná extraliga a zlínský hokejový klub přichází s informacemi o novinkách, týkajících se zápasů v nadcházející sezoně 2018/2019. Jako těžký běh na dlouhou trať se ukázala instalace multifunkční kostky, která bude instalována až v průběhu sezony. Novinkou na zimním stadionu Luďka Čajky je zavedení tzv. dynamického ticketingu.

Situace ohledně nové multimediální kostky se ukázala jako velmi komplikovaná. Původní výběrové řízení nepočítalo se zavedením coach´s challenge, které vyžaduje devíti kamerový systém, nikoliv jen stávající čtyř kamerový. "Dělat coach´s challange separátně by bylo velmi nákladné. Proto jsme museli přerušit výběrové řízení, upravit specifikace a podstoupit celý kolotoč výběrového řízení znovu," pověděl Martin Hosták, generální manažer PSG Berani Zlín

Právě zdlouhavý legislativní proces veřejné zakázky je důvodem protahování instalace kostky. "Nyní již vše směřuje k jeho ukončení. Ještě před pár dny jsme věřili, že se to stihne do úvodního kola alespoň v omezeném rozsahu. Tímto se chci omluvit všem fanouškům i partnerům, že instalace kostky proběhne v průběhu následujících měsíců. Už jsem z toho docela rozladěný, jedna společnost neustále napadá výběrové řízení a prodlužuje instalaci. Jakmile bude výběrové řízení ukončeno, tak nejprve bude nainstalována coach´s callenge a následně pověšena i kostka," upřesnil Martin Hosták.

Nově jsou opravené všechny toalety pro fanoušky na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. "Zde byla investice zcela nezbytná. Jsme rádi, že se nám podařilo touhle cestou o něco zlepšit komfort fanoušků na stadionu," dodal Hosták.

Druhou novou informací je zavedení tzv. dynamického ticketingu. Ten se drobně dotkne ceny vstupenek na utkání s ohledem na atraktivitu zápasu. Dojde k zdražení pěti nejatraktivnějších utkání o 20 až 30 korun a naopak u pěti utkání o stejnou částku cena poklesne. „Ve světě se jedná o běžný nástroj, který je podložen logickou úvahou, že ne každý zápas je stejně atraktivní s ohledem na soupeře, doprovodný program a termín utkání. Průměrná cena vstupenky na zápas zůstane zachována a zároveň cenový posun nebude nijak výrazný - 20 až 30 korun. U nejzajímavějších utkání investujeme více času i prostředků do doprovodného programu, takže tato investice se fanouškům vyplatí. Tohle navýšení je navíc kompenzováno pěti levnějšími utkáními," upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer zlínského hokeje.

Za nižší ceny si mohou fanoušci zakoupit vstupenky na zápasy, které se uskuteční převážně v průběhu pracovního týdne. Jedinou nedělní výjimkou je zápas proti Karlovým Varům, který bude věnován především dětem a rodinám. První využití dynamického ticketingu dojde u přeloženého utkání mezi PSG Berani Zlín a Mountfield HK, kdy klub nechtěl fanoušky postavit před volbu, na které utkání půjde. Za vyšší cenu budou vstupenky na oba zápasy se Spartou Praha a Kometou Brno a k tomu zápas v neděli 13.ledna., kdy si bude zlínský hokej připomínat 90 let od svého vzniku. Na tento zápas se připravují retro dresy a zajímavý doprovodný program.

Fanoušci mají stále možnost si zakoupit permanentky, které jim zajišťují místo na zimním stadionu na všechna utkání Tipsport extraligy i následného play-off.

  Sezení A Sezení B Stání
5 zápasů se sníženou cenou 250 170 110
16 běžných zápasů 280 190 130
5 zápasů se zvýšenou cenou 310 190 150

 

Zápasy se sníženou cenou vstupného: 

Čtvrtek 20. září v 17:30 hodin, 3. kolo: Mountfield HK Hradec Králové 

Středa 10. října v 18 hodin, 9. kolo: HC Dynamo Pardubice (TV zápas) 

Úterý 30. října v 17:20 hodin, 15. kolo: HC Verva Litvínov (TV zápas) 

Neděle 4. listopadu v 15:30 hodin, 17. kolo: HC Energie Karlovy Vary (rodinné utkání) 

Středa 13. února v 17:30 hodin, 43. kolo: HC Energie Karlovy Vary

 

Zápasy se zvýšenou cenou vstupného: 

Pátek 23. listopadu v 17:30 hodin, 23. kolo: HC Sparta Praha 

Neděle 9. prosince v 15:30 hodin, 26. kolo: HC Kometa Brno 

Neděle 13. ledna v 15:30 hodin, 35. kolo: HC Dynamo Pardubice (výroční utkání) 

Pátek 22. února v 17:30 hodin, 47. kolo: HC Sparta Praha 

Pátek 8. března v 17:20 hodin, 52. kolo: HC Kometa Brno