Informace k utkání s Kometou Brno (vstupenky)

Příští pátek se odehraje poslední utkání základní části mezi týmy PSG Berani Zlín a HC Kometa Brno. Zápas byl po konzultacích s Policii ČR označený jako rizikový a exponovaný. Proto si zápas vyžádá specifický režim prodeje vstupenek a bezpečnostních opatření.
V minulém zápase s Kometou Brno, který se odehrál v prosinci, bylo hlediště vyprodáno. Velmi vysoká návštěva se očekává i na další důležité klání s brněnskou Kometou. Utkání se odehraje v pátek 8. března, a právě tento zápas může rozhodnout o konečném umístění zlínského celku. Vzhledem k očekávanému zájmu o tento atraktivní zápas se budou vstupenky na pokladnách prodávat již tento pátek při zápase s Piráty Chomutov:

"Ačkoliv bylo historickým milníkem, že jsme vyprodali poprvé Zimní stadion bez otevření pokladen, tak chceme dát fanouškům možnost zakoupit si vstupenky tak, jak jsou zvyklí, tedy na pokladnách našeho stadionu. Pro prodej vstupenek s Kometou bude vyhrazena a viditelně označena jedna pokladna v rámci prodeje vstupenek na zápas s Piráty Chomutov. Vstupenky se budou prodávat do konce první přestávky, " upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer klubu PSG Berani Zlín.

Prodeje e-vstupenek jsou opět velmi vysoké a již nyní se jedná o pátý nejprodávanější zápas v on-line předprodeji. 

Upozorňujeme diváky, že s ohledem na bezpečnostní opatření a možnosti zimního stadionu, nebudou k prodeji dětské vstupenky v hodnotě 20 Kč na zápas s brněnskou Kometou.