Hokejový půst končí, v pátek přijede do Zlína bratislavský Slovan!

Extraligoví hokejisté PSG Zlín odehrají v pátek 29. července v 18 hodin první přípravný zápas letošního léta. Na ZS Luďka Čajky změří síly s týmem HC Slovan Bratislava, účastníkem Kontinentální hokejové ligy. Slovenský celek vede český trenér Miloš Říha, bývalý zlínský hráč a v devadesátých letech i trenér v Baťově městě. Dlouhé čekání je minulostí, naposledy hráli Berani zápas na vlastním ledě 21. března ve čtvrtfinále play off se Spartou.

Vedení PSG Zlín oznamuje, že jednotná cena vstupenek na přátelské zápasy před startem extraligové sezony hrané na ZS Luďka Čajky ve Zlíně činí podobně jako v loňském roce 30 Kč. Tým PSG Zlín odehraje před startem extraligy na domácím ledě celkem 4 zápasy. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny před utkáním se Slovanem od 17 hodin, na utkání platí permanentní vstupenky.

Hokejový klub z hlavního města Slovenska je velmi atraktivní soupeř, navíc v létě kvalitně posílil hráčský kádr. Do Slovanu přišel bývalý nejlepší střelec NHL Kanaďan Jonathan Ceechoo, téměř 500 zápasů odehrál v prestižní zámořské soutěži krajan Kyle Chipchura, bohaté zkušenosti z NHL má i Američan Jeff Taffe. V týmu působí i šestice českých hokejistů: Tomáš Kundrátek, Václav Nedorost, Radek Smoleňák, Tomáš Kubalík, Jakub Valský a Lukáš Vopelka. Uvidíme, kdo se představí na zlínském ledě …

Hokejisté bratislavského Slovanu se představí v pátek 29. července od 18 hodin na zlínském ledě.
×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera