Hokejová tombola pokračuje, minule bral výherce přes 10 tisíc korun!

Během letošní sezony Tipsport extraligy probíhá na zimních stadionech Hokejová tombola 50:50. Šťastný výherce může odejít z extraligového hokeje se slušnou finanční částkou. Výherce 3. kola tomboly na ZS Luďka Čajky ve Zlíně v rámci utkání s týmem Bílí Tygři Liberec Michal Tinka získal nádhernou sumu 10 150 Kč! Celková vybraná částka v tombole byla 20 300 korun, polovina této částky jde na podporu zlínské mládeže, v tomto případě pro žákovský tým 8. třídy Aukro Berani Zlín. Hokejová tombola probíhá při všech domácích extraligových zápasech Zlína v základní části, další možnost vyhrát máte v úterý 31. října během dohrávky 18. kola s Jihlavou. Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
Při minulém domácím zápase Beranů s Libercem se stal výhercem Michal Tinka z Hluku, který je skalním fanouškem a účastní se každého domácího zápasu zlínských hokejistů. Den před samotným zápasem s Libercem oslavil 25. narozeniny a výhra pro něj byla opožděným narozeninovým dárkem.
 
Fanoušci se zapojují do tomboly na stadionu v rámci hokejového utkání koupí libovolného počtu tiketů u kamelotů. Šťastný výherce si za pouhých 50 Kč může domů odnést až 50 tisíc korun! Čím více fanoušků si koupí tiket, tím vyšší je výhra. Losování a vyhlášení výherního tiketu probíhá vždy v rámci zápasu, v průběhu třetí třetiny. Celková vybraná částka se rozdělí v poměru 50 na 50. Polovina připadne fanouškovi, minimálně to však je 5 000 Kč. Druhá polovina jde na podporu projektu určenou klubem.
 
 
 
Hokejová tombola 50:50 je provozována podle § 61 odst. 3 zák. č. 186/2016 Sb. a jejím provozovatelem je hokejový klub, případně nadace či spolek spolupracující s klubem, který při jejím provozování spolupracuje se společností Tipsport a.s., a se společností BPA sport marketing a.s. Tombola má dobročinný charakter.
 
Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz. Najdete zde přehled klubů, kolik peněz z hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhru a nejvyšší výhru posledních dvou kol TELH.
 
Šťastný výherce Michal Tinka z Hluku si odvezl domů z posledníhi domácí utkání Beranů krásnou výhru 10 150 koun. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT