Hokejista sezony bude vyhlášen již tento čtvrtek!

Definitivní tečkou za předčasně ukončenou sezonou v Tipsport extralize kvůli pandemii koronaviru se stane slavnostní vyhlášení 25. ročníku ankety Hokejista sezony 2019/2020, které proběhne ve čtvrtek 30. dubna od 21:10 hodin na programu ČT sport. Pořadatelská agentura BPA sport marketing ve spolupráci s Českou televizí připravila nový formát pořadu. Vzhledem ke vládním opatřením spojených s nemocí Covid-19 proběhne tradiční vyhlášení vítězů jednotlivých anket bez účasti diváků.
Hodinový pořad ze Síně slávy českého hokeje moderují Robert Záruba a Jiří Hölzel, kteří zhodnotí uplynulou předčasně ukončenou sezonu 2019/2020, uvedou jednotlivé kategorie a s oceněnými zprostředkují krátký rozhovor přes Skype. Budeme svědky vyhlášení hned patnácti kategorií za dlouhodobou část soutěže.

Hlavní cenu pro Hokejistu sezony si odnesl na základě hlasování extraligových hráčů v minulých dvou letech Milan Gulaš, který patří k velkým favoritům i letos. Plzeňský čtyřiatřicetiletý útočník opět ovládl tabulku produktivity i střelců, když v základní části nasbíral 76 bodů a nastřílel 35 branek.

Nezapomeňte ve čtvrtek 30. dubna od 21:10 hodin sledovat na televizních obrazovkách ČT sport 25. ročník ankety Hokejista sezony!