Fanoušci se mohou těšit na autogramiády hráčů PSG

Marketingové oddělení hokejového klubu PSG Zlín pod vedením Tomáše Melzera připravilo do nové extraligové sezony 2016/2017 celou řadu inovací a novinek, které pramení z již zavedených aktivit a rovněž ze stanoveného cíle, a to bavit v první řadě fanoušky zlínského hokeje.

Vzhledem k tomu, že extraligový kádr PSG Zlín prošel značnou obměnou, rozhodlo se marketingové oddělení klubu ponechat autogramiády jednotlivých hráčů po domácích utkáních. Foto daného hráče ve formátu A4 naleznou fanoušci v bulletinu Zlínské bully. Úvodní autogramiáda proběhne zhruba 20 minut po skončení utkání s HC Škoda Plzeň v neděli 18. září. "Fanoušci se v průběhu sezony mohou těšit na další doprovodné akce s hráči jako jsou točení piva s Radegastem, bruslení s fanoušky a další," pověděl Tomáš Melzer, marketingový manažer PSG Zlín.

Jako první se podepíše fanouškům po nedělním utkání s Plzní sedmadvacetiletý obránce Antonín Bořuta, který se vrátil do mateřského klubu po pěti letech účinkování v EBEL lize v dresu znojemských Orlů.

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera