Ernest Bokroš: Hezky se poslouchá, když vás někdo vyvolává v dobrém

Po dvanácti letech se Zimním stadionem Luďka Čajky ve Zlíně opět neslo skandování jména Ernest Bokroš. Trenér šampionů z roku 2004 při úvodním domácím utkání nové sezony s Vítkovice vhodil čestné buly.
"Zažívám i chvíle, kdy na mne fanoušci nadávají, takže hezky se poslouchá, když vás někdo vyvolává v dobrém. Děkuji jim za přízeň," řekl Bokroš. "Na hokeji ve Zlíně jsem teď nějakou dobu nebyl, neboť toho bylo moc. Teď mám, jak se říká, víc času, tak bych sem chtěl občas zavítat," pověděl šedesátiletý trenér

"Každopádně moc se tady toho nezměnilo, základ je pořád stejný. Těším se, až si budu moct po zápase popovídat třeba s Martinem Hamrlíkem nebo Jaroslavem Balaštíkem. Uvidíme, jak dopadne zápas, ale zatím jsou Vítkovice lepší," mluvil Bokroš po první třetině na krátkém brífinku s novináři.

Ten do Zlína dorazil i s Peterem Barinkou, někdejším útočníkem a střelcem týmu HC Hamé. "Je tu se mnou, vzpomínáme na všechno, na Slavii 2004 atd. Říkal mi, kolik jsme měli se Slavií remíz, to si ani já nepamatuju," dodal Ernest Bokroš.

Ernest Bokroš vhazuje čestné buly mezi hokejky Tomáše Žižky a Šimona Stránského. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT.