Dva góly a proměněný nájezd k tomu, Šlahař opanoval duel se Slavií

Dvěma góly do sítě Slavie odstartoval novou sezónu, třetí branku poté přidal v doplňkových samostatných nájezdech. Snový první zápas přípravy má za sebou útočník PSG Berani Zlín Jakub Šlahař. "Soupeř byl hodně kvalitní, na výhru jsme se nadřeli," pověděl po vítězství 3:2.
Kromě Jakuba Šlahaře se zapsal na listinu střelců i Bedřich Köhler, který bitvu se Slavii rozsekl v čase 59:45 minuty. "Bylo horko, led nebyl moc kvalitní, dost jsme se nadřeli. Soupeř byl hodně kvalitní, ani jsme nečekali, že to bude tak těžké, ale výhra těší. Byla to solidní prověrka," pověděl po utkání Jakub Šlahař.

Berani před prvním přípravným duelem strávili celé tři týdny pouze v režimu tréninku. "Hodně jsme pilovali kondičku, splnilo to účel. Teď se budeme věnovat taktice," řekl osmadvacetiletý útočník. Na jeho obě branky mu asistoval Antonín Honejsek.

"Cítím se s ním výborně, víme o sobě, máme důvěru trenéra. Také Roman Szturc k nám skvěle zapadl," pochvaloval si Šlahař. On a jeho spoluhráči si zároveň zkusili první duel pod novým trenérem Antonínem Stavjaňou. "Trenér je pozitivně naladěný, má nejvyšší cíle, což se nám snaží také vštípit. Hodně řešíme detaily," zakončil Jakub Šlahař.


Jakub Šlahař v přípravném utkání s pražskou Slavií. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT