David Nosek: Víkend se nepovedl, nenašli jsme na Vary recept

Pátou domácí výhru v řadě nepřidali. Hokejisté PSG Berani Zlín neodehráli proti Karlovým Varům povedený duel a rozjetému soupeři podlehli 1:4. „Je před námi reprezentační přestávka, takže budeme muset potrénovat a přichystat se na další zápasy,“ řekl obránce David Nosek.
- Vypadalo to, že už od začátku zápasu bylo ve vaší hře skoro všechno špatně, ne?
"Bylo to dnes strašně těžké. Nevím, jestli nám nešly tolik nohy, nebo to bylo tím, že Karlovy Vary hrály tak dobře. Celý zápas jsme se do toho nemohli dostat, do nějakého tlaku nebo šancí. A když jsme se ve třetí třetině nadechovali k tlaku, tak nám soupeř dal v přesilovce gól a už to nešlo."

- V úterním domácím duelu s Litvínovem jste bez problémů vyhráli, ale pak přišly dvě prohry za sebou...
"Tenhle víkend se nám nepovedl. V Hradci Králové to přitom nebylo špatné. Dostali jsme góly, za které jsme si mohli sami. Dnes Vary hrály dobře, okamžitě po ztrátě puku hrozily z brejků, což bylo strašně nebezpečné."

Co tedy dnes nešlo?
"Nevyhrávali jsme osobní souboje, Vary byly u puku vždycky dříve, byly rychlejší, dobře bruslily. Nepodařilo se nám na ně najít recept. Je vidět, že jsou v laufu a hodně vyhrávají. V pátek sice v Třinci prohrály, ale těsně. Jsou na vlně, strašně moc si věří. Jde to poznat."

Byly to jiné Karlovy Vary než u nich, kde jste je v první čtvrtině extraligy porazili?
"Ani ne. První třetina ve Varech tehdy byla také strašně těžká. Ve druhé třetině se nám povedlo dát nějaké góly a to se nám dnes nepovedlo."

- Před nadcházející pauzou je porážka dvakrát nepříjemná, že?
" Jasně, že je lepší, když se vyhraje. Nepovedlo se to, teď už to nevrátíme. Je před námi reprezentační přestávka, takže budeme muset potrénovat a přichystat se na další zápasy. Bohužel se stalo, jedeme dál."


Zkušený obránce PSG Berani Zlín David Nosek v souboji u mantinelu v zápase s Karlovými Vary. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT  
×
Dnes v   | Dor.
HC Olomouc
PSG Berani Zlín