Další změny ve vedení klubu byly oznámeny

Po vítězném zápase s Vítkovicemi oznámil generální manažer a jednatel PSG Zlín Mgr. Karel Adamík další změny v hokejovém klubu Zlína. Do představenstva byl zvolen bývalý zlínský hokejista, dvojnásobný extraligový šampion Petr Leška mladší, zároveň v klubu skončil kondiční trenér Patrik Hrubý. Nový jednatel klubu potvrdil jednání i s Petrem Čajánkem o jeho případném zapojení do chodu klubu.

V klubu nenastalo po změnách ve vedení a na trenérském postu žádné bezvládí. Mužstvo se po trenérské výměně postupně zvedá. Hráčům bylo sděleno, aby vzali odpovědnost na sebe. Zlepšená výkonnost i samotné výsledky od výměny ukazují, že si vzali slova k srdci a začali na sobě více pracovat. Což je znát nejen při extraligových zápasech, ale i na nasazení při trénincích.

Páteční valná hromada, které se účastnili zástupci všech tří majitelů – zapsaného spolku HC PSG Zlín, statutárního města Zlína a společnosti PSG, přijala rezignaci odstupujícího jednatele Patrika Kamase a do funkce zvolila dosavadního generálního manažera Adamíka. Valné hromadě předcházelo zasedání prezidia a představenstva klubu. To se usneslo, že po předcházejících jednáních s Petrem Leškou mladším byl tento dvojnásobný extraligový šampion nově zvolen do představenstva klubu. Leška hodlá pomoci klubu po sportovní stránce směrem k mládeži a prvnímu týmu. Nový jednatel zároveň potvrdil jednání s ikonou zlínského hokeje Petrem Čajánkem. Vstřícná jednání z obou stran jsou ve fázi hledání společné cesty.

Po letošní sezoně 2016/2017 končí v pozici generálního partnera společnost PSG. Rozpočet na letošní ročník je zajištěný a z větší části je pokrytá i další extraligová sezona.

PSG Zlín, s.r.o.

Generální manažer a jednatel PSG Zlín Mgr. Karel Adamík (vpravo) a marketingový manažer Bc. Tomáš Melzer na tiskové konferenci.
Tisková konference PSG Zlín po nedělním vítězném utkání s Vitkovicemi. Oznámeny byly další změny ve vedení klubu.