Další informace pro fanoušky ohledně on-line prodeje vstupenek

Hokejový klub Aukro Berani Zlín spustil v průběhu extraligové sezony 2017/2018 provoz nového systému elektronického prodeje vstupenek, který je v provozu ve všech pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a on-line na internetu od konce září. Elektronický ticketing probíhá on-line na oficiálních webových stránkách zlínského hokeje. Přinášíme vám upřesňující informace ohledně elektronického prodeje vstupenek.
„Fanoušek si může zvolit zakoupení lístku v předstihu doma, platbu provede přes internet a vytiskne si vstupenku. Dále si může zvolit variantu zakoupení vstupenky v kamenných pokladnách u zimního stadionu. Poté všichni majitelé vstupenek včetně držitelů permanentních vstupenek prochází vstupním vchodem přes speciální čtečku a zamíří do svého diváckého sektoru,“ uvedl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. 

Důležité upozornění! Prodej vstupenek on-line před webové stránky se spouští vždy v pondělí kolem 9:00 hodiny na všechna domácí utkání, která se hrají v daném týdnu na ZS Luďka Čajky ve Zlíně. Vstupenky obdržíte do emailové adresy vždy až po uhrazení platby. Žádáme kupující, aby si kontrolovali i maily ve schránce spam. V nejednom případě se totiž stalo, že vstupenky přišly zájemcům do spamu.

Elektronický prodej lístků on-line ZDE probíhá přes webové stránky na všechny domácí zápasy s výjimkou utkání s Kometou Brno a Olomoucí.