Berani si zapózovali před tréninkem při týmovém focení

Tři dny před startem extraligy proběhlo tradiční týmové focení extraligových hokejistů PSG Berani Zlín. Žižka a spol. oblékli pro společné foto světlou sadu nových dresů s Beranem na hrudi. Zlínští hokejisté budou v této barvě dresů nastupovat k domácím zápasům na ZS Luďka Čajky v letošní sezoně Tipsport extraligy 2019/2020.
Společné focení se uskutečnilo před úterním dopoledním tréninkem. Pětadvacet minut po deváté hodině se trousili z kabiny první hráči. Z šatny přišla většina z nich vzorně načesaných a bez přileb. Celkem vyjelo na led pětadvacet hokejistů. Role figurantů za chybějící hráče se ujali junioři Dominik Luža a Sebastian Fajkus.

Týmové focení proběhlo zcela hladce, režijní taktovky se ujali marketingový manažer PSG Zlín Libor Kožík a fotograf David Peška (DejFoto). Mimochodem odchovanec zlínského hokeje a před nedávnem ještě útočník druholigových Bobrů z Valašského Meziříčí.

Nejdříve přišlo na řadu focení portrétů pro fotografy z regionálních deníků a poté už proběhlo focení společné fotografie za účasti kompletního realizačního týmu a vedení klubu v čele se zlínským primátorem Jiřím Korcem a generálním manažerem, jednatelem Martinem Hostákem.

Týmové focení se uskutečnilo v dresech, které byly představeny fanouškům při zahájení nové sezony na prostranství před Tankovnou Moskva v rámci Festivalu minipivovarů. Žižka a spol. nastoupí ve světlých dresech poprvé v nedělní domácí premiéře proti celku HC Vítkovice Ridera.

Fotogalerie