Berani se rozloučili s letošní sezonou společně s fanoušky

Hokejový klub PSG Berani Zlín připravil pro své fanoušky rozloučení s hokejovou sezonou 2018/2019. Vydařené hokejové dopoledne si nenechalo ujít na zimním stadionu Luďka Čajky více než pět set příznivců zlínského hokeje. Zlínští hokejisté postoupili ve své jednapadesáté sezoně v nejvyšší soutěži opět do vyřazovacích bojů. V předkole play off svedli vyrovnanou a urputnou bitvu s Mladou Boleslaví, když podlehli až v pátém rozhodujícím zápase.
Na začátek vydařené víkendové akce nastoupil téměř kompletní tým zlínských Beranů na ledovou plochu a společně s početnými fanoušky sledoval na světelné kostce speciální video To obsahovalo důležité okamžiky z devadesátileté historie zlínského hokeje a připomnělo největší úspěchy Beranů. Vzápětí se dostali na ledovou plochu i fanoušci, kteří se mohli dostat do bezprostřední blízkosti svých oblíbených hráčů a idolů. Řada z nich si pořídila s hokejisty společnou fotografii nebo získala cenný autogram na dres nebo hokejku. „Fandíme Zlínu, fandíme Beranům. Přijeli jsme z Hodonína a je to super akce. Vůbec nelitujeme dlouhé cesty, neboť kluci jsou perfektní,“ řekla Petra Malíková, šestnáctiletá fanynka žlutomodrých barev. 

Vedle společného bruslení s hráči extraligového týmu proběhly soutěže o hokejové fanouškovské předměty, autogramiáda a hokejový fotokoutek. „Je příjemné setkat se na závěr sezony s fanoušky a poděkovat jim za celosezonní přízeň. Snažili jsme se lidem dělat radost. I když jsme skončili v předkole vyřazovacích bojů, alespoň jsme vyhráli poslední domácí zápas sezony,“ pověděl Tomáš Žižka, kapitán týmu.

Na skvělou atmosféru rozlučky hokejistů s fanoušky za letošní sezonou se podívejte v obsáhlé fotogalerii.

Fotogalerie