Berani představili při setkání s fanoušky nové dresy na extraligu

Hokejisté PSG Berani Zlín se setkali pět dní před startem extraligy při zahájení sezony s fanoušky. V rámci vydařené akce proběhla na prosluněném prostranství před zlínským zámkem v parku Svobody představení dresu na novou sezonu 2018/2019 a autogramiáda hráčů A týmu. Nové dresy předvedli fandům zlínského hokeje kapitán týmu Tomáš Žižka, zástupce kapitána David Nosek a lotyšská posila Edgars Kulda, nejlepší střelec týmu v přípravných zápasech.

Hlavním bodem programu nedělního odpoledne v centru Zlína bylo představení nového dresu pro extraligovou sezonu 2018/2019. "Na dresech jsme provedli pár změn, neboť se změnila skladba reklam na drese. Obměnili jsme odstíny dresů. Občas se stávalo, že nám byly dodány fialové věci místo modrých. Změna modré barvy byla nevyhnutelná. Žlutá barva je nyní mírně sytější a příjemnější na pohled. Podobně jako na dresech z přípravných utkání i na nových dresech se objevuje vlajka města Zlína," upřesnil Libor Kožík, marketingový manažer zlínského hokeje.

Trojice hráčů Tomáš Žižka, David Nosek a Edgars Kulda nastoupila před fanoušky v nových dresech ve světlé i tmavé variantě. „Líbí se mně na dresu velký znak v místě, kde dříve byla reklama hlavního sponzora. Dresy se povedly a snad nám přinesou štěstí. Každý si přeje čisté dresy pouze s logem klubu po vzoru NHL, ale to v českých podmínkách nejde. Věřím, že fanoušci si zakoupí nové dresy a uděláme jim radost svými výkony a výsledky v nadcházející sezoně,“ pověděl Tomáš Žižka, nový kapitán PSG Berani Zlín.

Zahájení sezony s fanoušky proběhlo v předchozích letech v prostorách Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Letos sáhlo marketingové oddělení ke změně a akci uspořádalo pod širým nebem v prostranství parku Svobody před zlínským zámkem. „Autogramiáda proběhla v zajímavém a příjemném prostředí. Vyšlo náramně počasí a přišlo po nedělním obědě i hodně lidí. Bylo skvělé popovídat si s s fanoušky a vědět, že stojí za námi,“ uvedl osmatřicetiletý kapitán.

Fanoušci využili možnost vyfotit se se svými idoly a řada z nich si pořídila fotografii i ve zbrusu nových dresech. „Přijeli jsme až z Vyškovska. Fandíme hokejovým Beranům a náramně jsme si nedělní odpoledne ve Zlíně užili,“ řekl Karel Zbořil.

Extraliga už klepe na dveře, zlínští hokejisté vstoupí do nového ročníku extraligy v pátek 14. září domácím utkáním s Třincem, začátek v 17:30 hodin.Fotogalerie