Berani nastoupí proti Ocelářům ve světlé variantě dresů

Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín odehrají domácí utkání 9. kola Tipsport extraligy s týmem HC Oceláři Třinec (neděle 1. října v 17 hodin) ve světlé (žluté variantě) dresů. Vedení zlínského klubu vychází vstříc přání fanoušků a dojednalo změnu barvy dresů s vedením hokejového Třince. Následně tuto změnu schválil Český svaz ledního hokeje.
„Fandové zlínského hokeje se na nás obrací s prosbou, abychom odehráli některý z domácích zápasů v letošní sezoně ve světlé variantě. Žlutá barva dresů nám v nejednou případě přinesla cenné výhry a štěstí, proto jsme zvolili tuto změnu. Vážíme si našich fanoušků a jsme rádi, že i soupeř souhlasil s touto změnou,“ pověděl Jiří Šolc, sportovní manažer Aukro Berani Zlín.
 
Od pátečního utkání s Hradcem Králové nastoupí s extraligovým A týmem při nástupu na ledovou plochu pravidelně i zlínští „malí beránci“, nadějní hokejisté z druhých až čtvrtých tříd.
Hokejisté Aukro Berani Zlín nastoupí k nedělnímu zápasu 9. kola Tipsport extraligy proti Třinci ve světlé (žluté) variantě dresů. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT