Berani nasadí v utkání s Jihlavou do boje všechny nové tváře!

Série osmi přípravných zápasů pro extraligové hokejisty Berani Zlín startuje ve čtvrtek 9. srpna v 17:30 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně utkáním s týmem HC Dukla Jihlava. Trenérská dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík připravila pro diváky velké lákadlo, neboť v sestavě se objeví všechny nové tváře. V bráně nastoupí po pěti letech gólman Jakub Sedláček, v útoku se představí Michal Poletín, Jakub Herman, Nicolas Werbik, Jakub Šlahař a obě zahraniční akvizice na zkoušku – Lotyš Edgars Kulda a Slovák Radovan Puliš. Zápas je úvodním střetnutím letního hokejového turnaje Zubr Cup, kde se dále představí pořádající Přerov a slovenský tým z Nových Zámků.

Fanoušek Beranů se po dlouhém půstu konečně dočkal. Po pěti měsících se odehraje na zlínském ledě opět hokejový zápas, naposledy Berani hráli doma 10. března v předkole play off s Olomoucí. Zlín se na úvod přípravy utká s Jihlavou, která po ročním návratu do nejvyšší soutěži neuspěla v baráži a bude působit opět v první lize.

Upozorňujeme fanoušky, že do začátku utkání si mohou zakoupit v 1. patře budovy ZS Luďka Čajky v pokladně u paní Machalské permanentní vstupnky na nadcházející extraligovou sezonu.

Přípravné utkání Berani Zlín – HC Dukla Jihlava začíná v 17:30 hodin, vstupné činí 30 Kč a pokladny se otevírají hodinu před začátkem utkání. 


Sestava Berani Zlín: Jakub Sedláček (číslo dresu 36), připraven Tomáš Štůrala (42) – Jakub Ferenc (89), Ralfs Freibergs (17), Dalibor Řezníček (47), Tomáš Žižka (5), Tomáš Valenta (92), Martin Matějíček (15) – Edgars Kulda (80), Jakub Herman (71), Jakub Šlahař (51) – Michal Poletín (33), Nicolas Werbik (49), Radovan Puliš (9) – Pavel Sedláček (21), Tomáš Fořt (12), Michal Popelka (23) – Jan Václavek (72), Jiří Karafiát (77), Štěpán Fryšara (10).