Autor gólu Honejsek: Snažíme se ze zápasů brát to pozitivní

Hokejisté PSG Berani Zlín v posledním domácím přípravném utkání prohráli s brněnskou Kometou 1:2. Duel měli rozehraný dobře, dlouhé čekání na gól ukončil ve 33. minutě Antonín Honejsek, Brňané však ve třetí třetině duel dvěma góly otočili. Zlín zapsal třetí prohru ze čtyř přípravných zápasů.
"Nějak nám nevycházejí třetí třetiny," prohodil na úvod rozhovoru Antonín Honejsek s odkazem na to, že Zlínští ještě ze čtyř utkání ani jednou třetí dvacetiminutovku nevyhráli. "Asi nemáme ten správný drajv nebo štěstí. Ale tentokrát jsme měli suverénně plno šancí na gól. Nehledal bych chybu ve třetí třetině, ale spíše v tom, že jsme nedali víc gólů z řady možností," pověděl jediný střelec čtvrtečního večera na straně domácích.

Honejsek dokonce ve třetí části přidal i druhou branku, ta ale nebyla uznána pro teč vysokou holí. Velmi nezvykle na přípravné utkání, tento verdikt vynesl videorozhodčí.

Berany čekají do startu ligy ještě tři přípravné utkání, a to s Olomoucí, Trenčínem a Kometou, všechno na cizích kluzištích. "Snažíme se brát z těchto zápasů to pozitivní, za ty roky toho každý v přípravě zažil dost. Víme, že to není úplně všeříkající, spíše se snažíme plnit to, co nám říká trenér. Je to zápas od zápasu lepší, jen teď jsme si to pokazili těmi neproměněnými šancemi," řekl Antonín Honejsek.

Radost Antonína Honejska (vlevo) a Bedřicha Köhlera po úvodním gólu proti Kometě. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT.
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC VERVA Litvínov