Aktualizace: Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín již dnes

Fanoušci zlínského hokeje si mohou v předvánočním čase zabruslit s hráči extraligového týmu PSG Zlín. Akce s názvem Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín se uskuteční dnes ve středu 17. prosince od 17 hodin na PSG aréně. Na akci se představí Tomáš Štůrala, Luboš Horčička, Petr Leška, Roman Vlach, Ondřej Veselý, Zdeněk Okál, Jiří Marušák a Oldřich Horák.

Akce Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín začíná od 17 hodin. Od začátku budou nachystány dvě brány na polovině hrací plochy, do nichž se postaví brankáři Luboš Horčička a Tomáš Štůrala. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet nájezd na zmíněné brankáře. Každý fanoušek si může donést svou hokejku, avšak bude ji moci použít jen v případě nájezdů. Brankáři budou k dispozici na nájezdy zhruba třicet minut.

Zbytek zástupců hráčů bude k dispozici fanouškům na druhé polovině hrací plochy, kde bude probíhat volné bruslení. Návštěvníci akce budou mít jedinečnou příležitost si popovídat s hráči, vyfotit se s nimi, popřípadě něco se od nich naučit z hokejových dovedností. Po pětačtyřiceti minutách bude po úpravě ledu k dispozici na veřejné bruslení celá ledová plocha. Od 18:15 hodin začne v prostorách fanshopu na PSG aréně autogramiáda všech zúčastněných hráčů. Při této příležitosti si mohou fanoušci zakoupit ve fanshopu rovněž limitovanou edici kalendáře na rok 2015 „Od bronzu ke zlatu“ a další fan věci, které si poté mohou ihned nechat podepsat.

Oproti původnímu plánu se akce nezúčastní duo Kašík - Holík, z důvodu hostování v týmu SK Horácká Slavia Třebíč v případě Libora Kašíka respektive zranění Petra Holíka.

Celou akcí provede slovem moderátor Filip Bartek, hudbu obstará Radio Zlín. Na akci Vánoční bruslení s hráči PSG Zlín nebudou platit bruslenky vydané klubem ani slevové kartičky. Vstupné je stejné jako v případě klasického veřejného bruslení a činí 50 Kč.