Pojďme fandit deváťákům! Turnaj Sev.en Hockey Cup míří do Zlína

Neděle 15. prosince bude patřit našim deváťákům. Na Zimním stadionu Luďka Čajky se bude konat třetí díl celosezonního poháru Sev.en Hockey Cup, který organizuje společnost Sev.en Energy. Poháru se kromě Zlína účastní ještě Litvínov, Pardubice a Kladno. Přijďme společně vytvořit hlasitou atmosféru a podpořit naše zlínské naděje! Kromě šesti kvalitních mládežnických zápasů se příchozí mohou těšit na doprovodný program. Několik šťastlivců si navíc odnese z turnaje i vstupenku na zápas zlínského A-týmu.
Deváťákům se zatím proti soupeřům z Čech daří! V polovině poháru patří Zlínským průběžné první místo. Čtyři zúčastněné kluby se postupně během sezony střídají v pořádání jednodenního turnaje a po skončení posledního z nich (v březnu v Kladně) bude vyhlášen celkový vítěz poháru. V Litvínově a v Pardubicích vyhráli mladí Berani shodně dva zápasy ze tří a dosud nasbírali celkem 13 bodů – to je nejvíc ze všech zúčastněných.

Přijďme proto zlínské talenty v domácím prostředí pořádně podpořit!

Pro fanoušky bude připravený také doprovodný program související s mládežnickým hokejem ve Zlíně. Několik šťastlivců si navíc odnese z turnaje například vstupenku na zápas zlínského A-týmu. Další podrobnosti k turnaji a programu zveřejní klub v nadcházejících dnech, sledujte proto internetové stránky klubu a mládežnické sociální sítě (Facebook a Instagram).

Premiérový ročník poháru Sev.en Hockey Cup se koná pod záštitou energetické skupiny Sev.en Energy a je určen pro hráče hokejisty ročníku 2005 a mladší. Zúčastněné kluby mohou doplnit své výběry o další talentované hráče z jiných klubů v regionu.
„Pro Zlín se jedná o zajímavou akci. Je to taková konfrontace mezi hokejem na Moravě a v Čechách. Hrajeme s atraktivními soupeři, se kterými se v sezóně běžně nepotkáváme,“ upozorňuje Tomáš Jankovič, trenér dorostu a sekretář mládeže ve Zlíně.
 

Program turnaje Sev.en Hockey Cup ve Zlíně

Neděle 15. prosince 2019, ZS Luďka Čajky

9:00 –
 Berani Zlín vs. Rytíři Kladno
10:45 – Slavnostní zahájení turnaje
11:00 – Dynamo Pardubice vs. Litvínov
13:00 – Rytíři Kladno vs. Dynamo Pardubice
14:45 – Berani Zlín vs. Litvínov
16:45 – Litvínov vs. Rytíři Kladno
18:30 – Berani Zlín vs. Dynamo Pardubice
19:45 – Slavnostní zakončení turnaje (ihned po skončení posledního utkání)