Vánoce v útulku společně s Berany již tuto středu

Ve zlínském útulku pro zvířata v nouzi v části Vršava se uskuteční letos již podvanácté akce s názvem Vánoce v útulku. Akce proběhne ve středu 4. prosince 2019 od 15 hodin a je organizována studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s žáky Základní školy Komenského II ve Zlíně v rámci projektu Němá tvář.
I v letošním roce se můžete těšit na bohatý doprovodný program a štědrou vánoční nadílku. Této každoročně vydařené akce se zúčastňuje hokejový klub PSG Berani Zlín. Součástí středeční akce bude rovněž autogramiáda hokejistů Zlína.

Do projektu se tradičně zapojují i žáci ze zmíněné základní školy, kteří každoročně sbírají krmivo a nejrůznější pamlsky pro zvířata v útulku. Na jejich představení se můžete těšit i v doprovodném programu, a to v podobě vystoupení školního sboru. Dále vás čeká malování na obličej, kreativní tvořivé dílničky, prodej štěstíček a propagačních předmětů a pro mlsné jazýčky také rozdávání sušenek a prodej sladkostí z Candy shopu.

Přijďte podpořit zvířata v útulku a užít si vánoční atmosféru za doprovodu koled a dobrého jídla. Můžete přinést i něco dobrého pro psy a kočky.