Klub se svými partnery zahájil novou sezonu

Při příležitosti zahájení sezony 2019/2020 proběhlo v prostorách ZOO Zlín-Lešná setkání s partnery hokejového klubu PSG Berani Zlín. Vydařené akce se zúčastnily na dvě stovky pozvaných zástupců partnerů zlínského hokeje. Tradiční setkání se i díky vstřícnosti vedení zlínské ZOO uskutečnilo premiérově v atraktivním prostředí turisticky nejnavštěvovanějšího místa na Moravě.
Setkání s partnery prozářené sluncem zahájili zlínský primátor Jiří Korec a generální manažer, jednatel zlínského hokeje Martin Hosták. „Partnerství s hokejovým klubem se stává stále více prestižní záležitostí, jsme opět atraktivní pro partnery a sponzory. Děkujeme vám za podporu a věříme, že během sezony vám budeme rozdávat radost z předvedené hry a dosažených výsledků,“ řekl Martin Hosták. 

Partnerům byl představen rovněž originální hrací dres pro letošní sezonu, který oblékli Libor Kašík, Bedřich Köhler, Pavel Kubiš a Daniel Huf. Součástí programu byla komentovaná prohlídka vybraných částí ZOO a zámku Lešná. Podporovatelé zlínského hokeje mohli navštívit mimo jiné zátoku rejnoků, tropickou halu Yucatan, zhlédli krmení zvířat nebo se projeli vláčkem po areálu zoologické zahrady. Hosté viděli během příjemného odpoledne módní přehlídku podzimní kolekce značky Vabacci. Došlo i na setkání partnerů s hráči, kde proběhla při dobrém jídle, skleničce skvělého vína od společnosti Víno z Kobylí a příjemné hudbě neformální debata před startem hokejové sezony.

„Přípravě celé akce jsme věnovali velké úsilí a byli jsme potěšeni, že vše probíhalo dle našeho přání. Pozvání přijala většina partnerů, kteří byli s průběhem celého podvečera velmi spokojeni. Věřím, že úspěšný průběh celé akce byl i předzvěstí vydařené letošní sezony,“ uvedl Jiří Chalabala, obchodní ředitel PSG Berani Zlín.

Fotogalerie

×
Odehrané 15:00 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno