Vstupenky na derby se Vsetínem již v prodeji!

Za dva měsíce se po letech střetnou dva tradiční regionální rivalové - PSG Berani Zlín a VHK Robe Vsetín. Jako místo bylo netradičně zvoleno Uherské Hradiště. Tento zápas bude věnován podpoře hokeje v regionu a v hledišti budou mládežníci žákovských kategorií. Nyní Vám přinášíme první informace ohledně předprodeje vstupenek.
Fanoušky dlouho očekávaný zápas je tady. Velcí hokejoví rivalové se opět sejdou pod jednou střechou. Zápase se odehraje ve středu 14. srpna 2019 na zimním stadionu v Uherském Hradišti. Cílem je přinést kvalitní hokejový zážitek i do měst, která to mají do prvoligového Vsetína či extraligového Zlína dál a běžně se jim nenaskytne příležitost vidět zápas nejvyšší kvality v českém hokejovém prostředí. Tržba z prodeje vstupenek půjde na podporu hokeje v Uherském Hradišti.

Lístky na toto derby bude možné zakoupit v online předprodeji. Přednost však budou mít zlínští permanentkáři. Každý majitel permanentní vstupenky má na kartě nově řádek "číslo permanentní vstupenky" a "heslo". Tyto údaje se zadají do systému Ticketportal.cz a ten umožní zakoupit až 4 vstupenky na permanentku přednostně. Stejnou možnost budou mít fanoušci i při exponovaných zápasech včetně play-off. 

Ceny zápasu v UH, vše je na sezení:

Vlastníci permanentní vstupenky: 150 Kč (v období 2. 7. - 19. 7. 2019)

Vstupenky ve volném prodeji: 190 Kč

Pokud zatím odkládáte nákup permanentní vstupenky, tak ji můžete zakoupit až do konce června. Pak máme na dva týdny dovolenou a prodej bude pokračovat od 15. 7. 2019. 

Fanouškům hostů ze Vsetína bude vyčleněný sektor, o distribuci těchto lístků rozhodne klub VHK Vsetín. 

×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 17:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha