Televize měnila program zápasů, poslední dvě kola mají jednotný začátek

V programu zápasů extraligových hokejistů PSG Berani Zlín dochází v závěru základní části ke změnám termínu utkání a začátku úvodního vhazování. Důvodem těchto změn je zařazení jednotlivých utkání do televizního přímého přenosu na stanicích ČT sport a O2 TV. Změny se týkají začátku domácího utkání s Vítkovicemi a venkovního zápasu v Plzni. Vedení soutěže už tradičně sjednotilo začátky zápasů posledních dvou kol základní části. Duely 51. kola jsou na programu v úterý 5. března od 17:30 hodin, 52. kolo se odehraje v pátek 8. března od 18 hodin.
Domácí zápas 45. kola mezi zlínskými Berany a týmem HC Vítkovice Ridera se odehraje v neděli 17. února na ZS Luďka Čajky, začátek utkání byl posunut na 18:20 hodin.

Duel 46. kola HC Škoda Plzeň versus PSG Berani Zlín je na programu až ve středu 20. února od 17:30 hodin místo původního úterního termínu.

Vedení Tipsport extraligy sjednotilo kvůli regulérnosti začátky zápasů posledních dvou kol základní části. Zápasy 51. kola jsou na programu v úterý 5. března od 17:30 hodin (Zlín hraje v Olomouci), závěrečné 52. kolo se hraje v pátek 8. března od 18 hodin a Berani přivítají v divácky atraktivním zápase mistrovský tým HC Kometa Brno.
 


Zlínští hokejisté odehrají zápas 46. kola Tipsport extraligy v Plzni ve středu 20. února od 17:30 hodin v přímém přenosu sportovní stanice O2 TV. FOTO: ZLIN PRESS - ROMAN TUROVSKÝ
×
Odehrané v 18:00 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Olomouc