Berani se zúčastní dětského sportovního dne

Neseď doma a pojď s námi sportovat! I tak by mohlo znít motto dětského sportovního dne, který se uskuteční v sobotu 12. května 2018 od 10 do 18 hodin v areálu stadionu Uherské Hradiště. Součástí nabitého programu je i autogramiáda, jejíž součástí budou i hokejisté Aukro Berani Zlín.
Moderní doba přeje pokroku, šíření informací, nepřeberným možnostem cestování a technickým vymoženostem. Čemu ale ani v nejmenším nepřeje, je zdravé a smysluplné trávení času nejmladší generace. Dnešní děti nejsou moc aktivní, jsou nemotivované a možná až zhýčkané. Hraní na čerstvém vzduchu často vymění za hry na počítači. Daleko raději sáhnou po tabletu či chytrém telefonu než po tenisové raketě nebo volejbalovém míči. 

Možnost vyzkoušet si nejrůznější sportovní aktivity nabídne právě dětský sportovní den. K mládežnické sportovní osvětě poslouží celý městský stadion a fotbalové hřiště Uherského Hradiště. Všechny tyto areály budou otevřeny široké veřejnosti a nabídnou nejrůznější druhy sportu (fotbal, atletika, tenis, volejbal, hokej, kick box) pro děti všech věkových kategorií. Vyzkoušet si tu budou moci řadu sportovních disciplín a snadněji tak mohou rozpoznat, který druh sportu je pro ně ten pravý, který jim přináší potěšení a pro který mají přirozené vlohy. 

 Vedle sportovního programu je připravena i zábavná část dne. Pro děti jsou připraveny nejrůznější soutěže, celodenní program kouzelníka Maxe, malování na obličej nebo bublinová dílna. Vystoupí country kapela Lofoši, od 17 hodin bude hrát kapela Tabák – Kábat Revival.  

Součástí programu je i autogramiáda hokejových a fotbalových hvězd. Autogramiáda se bude konat na fotbalovém stadionu FC Slovácko od 13 do 14 hodin. Za Aukro Berani Zlín se zúčastní Pavel Sedláček, Jakub Šlahař a Tomáš Žižka. 

Video z Dětského sportovního dne v Uherském Hradišti 2017 zde.