Mladá fanynka si splnila velký sen

Dvanáctiletá žákyně Tereza Kadlečíková ze Zlína-Jižních Svahů je fanynkou hokejových Beranů, zároveň založila a spravuje instagramový účet Libor Kašík fans (@liborkasikfans). Na začátku května se jí splnil velký sen, neboť se setkala se svým oblíbencem, hokejovým brankářem Liborem Kašíkem. Pro Terezku se jednalo o nezapomenutelný zážitek, Libor podepsal své fanynce dres s osobním věnováním.

„Vždy se mně líbilo všechno kolem ledního hokeje. Pokud mám čas, pravidelně chodím na hokej, ve Zlíně je vždy super atmosféra,“ pověděla žákyně 17. základní školy Křiby na Jižních Svazích. Tereza založila instagramový účet dnes již bývalé opory zlínského hokeje Libora Kašíka a společně s kamarádkou zveřejňují příspěvky, organizují soutěže o hodnotné ceny. Momentálně má tento účet přes 220 sledujících.
 
„Mrzí mě, že Libor odchází ze Zlína, ale přeji mu hodně zdaru a úspěchů v Rusku. Určitě se mu tam bude dařit. Možná se podíváme do Bratislavy na Slovan, až tam přijede Chabarovsk,“ řekla sympatická mladá slečna, která ve volném čase hraje florbal nebo vystupuje s moderním tancem a baletem.
 
Aktivitu slečny ze zlínských Pasek podporuje i její otec, shodou okolností rovněž Libor. „Zpočátku jsem netušil, čím se dcera zabývá, ale ohromně ji to baví a celá rodina jí fandí. Celý rok jsme chodili na hokej a podporovali zlínské Berany. K narozeninám dostala dres svého oblíbence, což byl pro ni nejlepší dárek k Vánocům,“ uvedl Libor Kadlečík.

Libor Kašík podepsal své mladé fanynce dres s osobním věnováním. FOTO: LUDĚK OVESNÝ