Zlínští Berani mají týmovou fotografii v modrých dresech

Den před startem extraligy proběhlo tradiční týmové focení extraligových hokejistů Aukro Berani Zlín. Veselý a spol. oblékli pro společné foto tmavou sadu nových dresů s Beranem na hrudi. Zlínští hokejisté budou v modré barvě dresů nastupovat k domácím zápasům na ZS Luďka Čajky v letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018. Společné focení se uskutečnilo před čtvrtečním dopoledním tréninkem.

Pětadvacet minut po deváté hodině se trousili z kabiny první hráči. Celkem vyjelo na led devětadvacet hokejistů. Role figurantů za chybějící hráče se ujali junioři Vladimír Váňa, Zdeněk Fridrich, Radim Budil a Roman Čechmánek jr. Týmové focení proběhlo zcela hladce, režijní taktovky se ujali marketingový manažer PSG Zlín Tomáš Melzer a zlínský fotograf Patrik Zelenický. Nejdříve přišlo na řadu focení portrétů pro fotografy z regionálních deníků a poté už proběhlo focení společné fotografie za účasti kompletního realizačního týmu a vedení klubu v čele s prezidentem Miroslavem Adámkem a generálním manažerem Martinem Hostákem.

Týmové focení se uskutečnilo v nových dresech, které byly představeny fanouškům při zahájení nové sezony první zářijový den na ZS Luďka Čajky. Podle herního řádu dochází v letošní sezoně ke změně barvy dresů v domácích zápasech. Extraligové týmy nastoupí v letošní sezoně k domácím zápasům ve tmavé sadě dresů.  Veselý a spol. nastoupí v modrých dresech poprvé v nedělní domácí premiéře proti celku HC Dynamo Pardubice.


 

Fotogalerie