Berani představili nové dresy partnerům klubu

Hokejový klub Aukro Berani Zlín představil nové dresy, ve kterých odehraje jubilejní 50. sezonu v nejvyšší soutěži, partnerům při zahájení nové hokejové sezony spojené se slavnostním otevřením autosalonu pro roční, ojeté vozidla společnosti Samohýl Motor ve Zlíně-Loukách.
Berani ukázali nové dresy po fanoušcích i partnerům zlínského hokeje. Stalo se tak na slavnostním večeru v prostorách nového autosalonu firmy Samohýl Motor, a.s. „Nový autosalon, který otevíráme 6. září, byl vytvořen v duchu rodinné a firemní tradice,“ řekl JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, majitel společnosti.
 
Dresům dominuje na přední části logo klubu s hlavou berana. Představení nových dresů Aukro Berani Zlín se zúčastnili z hráčů extraligového týmu kapitán Ondřej Veselý, zástupce kapitána Tomáš Žižka a dále Roberts Bukarts, Rihards Bukarts, Libor Kašík a Zdeněk Okál. „Jsme rádi, že se můžeme potkávat s lidmi, kteří podporují hokej. Věřím, že letošní sezona bude úspěšná,“ pověděl MUDr. Miroslav Adámek, prezident hokejového klubu a zároveň primátor města Zlína.
 
Hosté viděli během slavnostního večera módní přehlídku značek Vabacci a Baťa. S velkým úspěchem se setkala rovněž barmanská show.

 
Při slavnostním večeru pozdravili hosty Ladislav Samohýl (majitel společnosti Samohýl Motor, a.s,), Martin Hosták (generální manažer Aukro Berani Zlín) a Miroslav Adámek (primátor města Zlína).

Představení nových dresů zlínských hokejistů v rámci zahájení hokejové sezony pro partnery.

Generální manažer Aukro Berani Zlín Martin Hosták a sportovní manažer Jiří Šolc převzali z rukou Martina Samohýla (vedoucího prodejny Škoda) klíčky od nových vozů značky Škoda pro účely hokejového klubu. FOTO: LUKÁŠ URBANÍK