Archiv aktualit

včera

Výsledky 41. kola

Tipsport extraliga 2019/2020 - úterý 28. ledna: Litvínov - Plzeň 5:1, Mladá Boleslav - Olomouc 3:0, Vítkovice - PSG Berani Zlín 1:0, Karlovy Vary - Pardubice 2:3 po nájezdech, Brno - Třinec 1:0, Hradec Králové - Kladno 4:1. Zápas Sparta - Liberec se hraje ve středu 29. ledna.

včera

V Ostravě be gólu a bodů

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 41. kola Tipsport extraiigy 2019/2020 na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 0:1 a potřetí v letošní sezoně pálili slepými náboji. Bez vstřelého gólu nejde pomýšlet na bodový zisk. Jediná branka utkání padla na začátku třetí třetiny, když bývalý zlínský útočník Roberts Bukarts zařídil úspěšnou tečí pro Ostravany důležité tři body v boji o záchranu. Žižka a spol. vyšli před zápasem v Ostravě střelecky naprázdno při venkovním zápase v Kladně a domácím duelu s Hradcem Králové. HC Vítkovice Ridera - PSG Berani Zlín 1:0 (0:0, 0:0, 1:0), branky a nahrávky: 41. min Roberts Bukarts (Gregorc, J. Hruška).

včera

Zemřel Josef Rak

Ve věku nedožitých 55 let zemřel Josef Rak, fanoušek a dlouholetý partner zlínského hokeje. Čest jeho památce!

před 2 dny

Juniorům pokračuje sezona DHL Superpohárem

Juniorský turnaj O Pohár DHL, kterého se zlínské mužstvo účastnilo, o víkendu skončil. Mladí Berani v dlouhodobé soutěži obsadili konečné 18. místo. Pro nejstarší mládežnickou kategorii bude nyní sezona pokračovat tzv. DHL Superpohárem. Tato soutěž nemá na předchozí turnaj žádnou vazbu, začíná se od nuly. Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin – Zlín je ve skupině D spolu s Pardubicemi, Kometou a Vítkovicemi a s každým ze soupeřů se utká třikrát. Nejlepší dvě mužstva z každé skupiny postupují do play-off, z něhož potom postupně vzejde vítěz soutěže. Rozpis zápasů zlínských juniorů naleznete zde.

před 3 dny

Výsledky 40. kola

Tipsport extraliga 2019/2020 - neděle 26. ledna: Brno - Litvínov 4:3 po nájezdech, Pardubice - Mladá Boleslav 2:3 po prodloužení, Liberec - Hradec Králové 5:1, Kladno - Třinec 1:2, Plzeň - Sparta 6:3, Olomouc - Vítkovice 4:5 po nájezdech, PSG Berani Zlín - Karlovy Vary 5:6 po prodloužení.

před 3 dny

Přestřelka pro Vary

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v televizním zápase 40. kola Tipsport extraligy 2019/2020 doma s týmem HC Energie Karlovy Vary 5:6 po prodloužení. V gólové přestřelce se nakonec radovala Energie gólem ze čtvrté minuty nastaveného času při signalizované výhodě. Berani se ujali vedení brankou v úvodní minutě utkání, ale Západočeši třemi brankami v první třetině otočili zápas. Zlínští dokázali ve druhé třetině vyrovnat, ale Energie šla před druhou sirénou opět do dvougólového náskoku. Berani se nevzdali a podruhé stáhli dvougólové manko. Nakonec o bonusovém bodu pro hosty rozhodlo prodloužení. Žižka a spol. ani na čtvrtý pokus neporazili v letošní sezoně Karlovy Vary. Tipsport extraliga 2019/2020, 40. kolo: PSG Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary 5:6 (1:3, 2:2, 2:0 - 0:1), branky a nahrávky: 1. min Okál (Honejsek, Freibergs), 22. Dufek (Fryšara), 25. P. Sedláček (J. Ondráček), 44. Řezníček (Honejsek, Šlahař), 44. M. Novotný (Claireaux, Dufek) - 2. Graňák (Skuhravý), 6. Plutnar (Koblasa, Černoch), 12. O. Beránek ((Vildumetz, M. Rohan), 37. Černoch (Kohout), 39. O. Beránek (M. Rohan, T. Mikúš), 64. Graňák (Koblasa).

25.01.2020

Ševcovský ples pod záštitou primátora

Záštitu nad druhým ročníkem Ševcovského plesu převzal primátor města Zlína Jiří Korec. Ples hokejistů se uskuteční v sobotu 8. února 2020 od 19:30 hodin v Kongresovém centru ve Zlíně.

24.01.2020

Výsledky 39. kola

Tipsport extraliga 2019/2020 - pátek 24. ledna: PSG Berani Zlín - Mladá Boleslav 4:1, Plzeň - Třinec 5:2, Vítkovice - Hradec Králové 1:4, Kladno - Litvínov 3:5, Olomouc - Sparta 4:1, Liberec - Karlovy Vary 2:3, Pardubice - Brno 4:2.

24.01.2020

Třetí výhra nad Boleslaví

Hokejisté PSG Berani Zlin porazili v utkání 39. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým Bruslařský klub Mladá Boleslav 4:1 a vyhráli doma šestý z posledních sedmi zápasů. Svobodova družina je v letošní sezoně se Středočechy stoprocentně úspěšná. Diváci čekali na góly až do 25. minuty. Berani se ujali vedení, ale hokejisté z města automobilů rychle odpověděli vyrovnávacím gólem za pouhých 28 vteřin. Zlínští šli opět do vedení ve 32. minutě a ve třetí třetině přidali ještě dva góly. Žižka a spol. vyhráli už devátý z posledních dvanácti utkání. Tipsport extraliga 2019/2020, 39. kolo: PSG Berani Zlín - BK Mladá Boleslav 4:1 (2:1, 0:0, 2:0), branky a nahrávky: 25. min Okál (Šlahař), 32. Dufek (D. Nosek, Köhler), 45. Freibergs (Okál), 47. M. Novotný (Claireaux, Ferenc) - 25. O. Najman (P. Kousal, Ševc).

24.01.2020

Sledge hokejisté začínají semifinále

Zlínští sledge hokejisté v sobotu načnou svou semifinálovou sérii play off, ve které vyzvou rivala ze Studénky. První duel je na programu na domácím ledě, na PSG aréně se hraje v sobotu 25. ledna od 16:06 hodin, vstupné je dobrovolné. Přijďte fandit!

21.01.2020

Adam Burian v národním týmu U16

Trenéři národního týmu do 16 let dodatečně povolali zlínského obránce Adama Buriana do Hodonína na soustředění reprezentace. Mladý zadák původně figuroval mezi náhradníky. Součástí čtyřdenního kempu jsou také dva přátelské zápasy proti Slovensku, a to ve středu 22. a ve čtvrtek 23. ledna.

19.01.2020

Výsledky 38. kola

Tipsport extraliga 2019/2020 - neděle 19. ledna: Třinec - Liberec 4:3, Brno - Plzeň 5:2, Litvínov - Olomouc 1:3, Sparta - Pardubice 2:1 po prodloužení, Hradec Králové - PSG Berani Zlín 4:2, Vítkovice - Karlovy Vary 0:3, Mladá Boleslav - Kladno 5:2.

19.01.2020

Berani potřetí v řadě nevyhráli

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 38. kola Tipsport extraligy 2019/2020 na ledě týmu Mountfield HK Hradec Králové 2:4 a zůstali po předchozích dvou výhrách venku tentokrát bez bodového zisku. Berani dvakrát vedli, ale rozhodla druhá třetina. Domácí v ní otočili vývoj utkání na svou stranu a Zlínu v závěru nepomohla ani power play. Východočeši se bodově dotáhli právě na Berany, oba týmy mají shodně po 54 bodech. Tipsport extraliga 2019/2020, 38. kolo: Mountfield HK Hradec Králové - PSG Berani Zlín 4:2 (0:1, 3:1, 1:0), branky a nahrávky: 24. min Jergl (Dragoun, Miškář), 28. R. Pavlík (Rosandič), 36. Šalda (F. Pavlík), 60. Smoleňák (M. Chalupa, Eklund) - 11. Honejsek (Šlahař, Okál), 26. P. Sedláček (Kubiš, Žižka).

18.01.2020

Berani srazili Spartu do kolen

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v dohrávce 37. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým HC Sparta Praha 4:1 a potvrdili výbornou formu z posledního období. Žižka a spol. začali duel před vyprodaným hledištěm velmi aktivně a do vedení šli již v 9. minutě zásluhou využité přesilové hry. Střeleckou převahu poté zúročili druhým gól. Sparta se osmělila ve druhé třetině a před druhou sirénou vstřelila kontaktní gól. Rozhodující moment utkání přišel ve 44. minutě, kdy Berani zaznamenali po rychlém brejku třetí branku. Sparta v závěru sáhla k power play, ale Berani přidali gólem do prázdné brány pojistku na tříbodovou výhru. BZlínští hokejisté se bodově dotáhli na sedmé Karlovy Vary a na elitní šestku ztrácí pouhých pět bodů! Tipsport extraliga 2019/2020, 37. kolo: PSG Berani Zlín - HC Sparta Praha 4:1 (2:0, 0:1, 2:0), branky a nahrávky: 9. min D. Nosek (Žižka), 17. Dufek (Řezníček, Fryšara), 44. Herman (Claireaux), 58. Köhler - 38. Košťálek (A. Kudrna, Rousek).

17.01.2020

Výsledky 37. kola

Tipsport extraliga 2019/2020 - pátek 17. ledna: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2:4, Vítkovice - Litvínov 5:3, Pardubice - Třinec 2:3, Liberec - Plzeň 7:1, Kladno - Brno 5:1, Olomouc - Hradec Králové 2:0. Zápas PSG Berani Zlín - Sparta se hraje v sobotu 18. ledna.