Archiv aktualit

dnes

Sestava na Přerov

Hokejisté PSG Berani Zlín nastoupí ve třetím zápase letního turnaje Zubr Cup v Přerově proti pořadatelskému týmu Chance ligy v této sestavě: J. Sedláček (Štůrala) - Freibergs, Ferenc, Dluhoš, Nosek, Matějíček, Valenta, Matyáš Hamrlík - Ondráček, Werbik, Kulda - Puliš, Fořt, Herman - Šlahař, Popelka, Fryšara - Václavek, Karafiát, P. Sedláček.

před 2 dny

Sestava na Nové Zámky

Štůrala (42) (Sedláček - 36) - Žižka (5), Ferenc (89), Matyáš Hamrlík (18), Nosek (7), Matějíček (15), Valenta (92), Dluhoš (29), Řezníček (47) - Okál (88), Honejsek (27), Kubiš (25) - Ondráček (22), Fryšara (10), Václavek (72) - Šlahař (51), Puliš (9), Poletín (33) - Karafiát (77), Werbik (49), Kulda (80).

před 2 dny

Technický výpadek platebního termínálu

Omlouváme se, ale tenhle týden do odvolání nefunguje platební terminál v pokladně ZSLČ kvůli technickým potížím. O opravě Vás budeme informovat

09.08.2018

Na úvod výhra nad Jihlavou

Extraligoví hokejisté Berani Zlín porazili v úvodním přípravném zápase tým HC Dukla Jihlava 6:2, když o výhře nad účastníkem Chance ligy rozhodli čtyřmi brankami ve druhé třetině. Trenérská dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík postavila do utkání všechny nové tváře a právě domácí posily se prosadily i střelecky. Branky zaznamenali Jakub Herman, Edgars Kulda, Michal Popelka, Michal Poletín, Jan Václavek a Jakub Ferenc. Po pěti letech nastoupil ve zlínském dresu odchovanec klubu gólman Jakub Sedláček. Utkání se započítává do letního turnaje Zubr Cup, kde Zlín obhajuje loňské prvenství. Přípravný zápas Berani Zlín - HC Dukla Jihlava 6:2 (0:0, 4:1, 2:1), branky a nahrávky: 24. min Herman (Šlahař), 28. Kulda (Šlahař), 29. Popelka (Fořt, P. Sedláček), 35. Poletín (Řezníček, Fořt), 43. Václavek (Karafiát, Ferenc), 56. Ferenc - 29. Stebih (Váňa), 44. Anděl (Skořepa, Váňa).

03.08.2018

Příprava od 17:30 hodin!

Přípravné zápasy extraligových hokejistů Berani Zlín na domácím ledě budou zahájeny již v 17:30 hodin oproti dříve avizovanému času v 18 hodin. Svěřenci trenéra Roberta Svobody sehrají před startem extraligy na ZS Luďka Čajky ve Zlíně celkem pět přípravných zápasů, když změří síly s účastníkem extraligy, Chance ligy, slovenské Tipsport ligy a mezinárodní EBEL ligy. Berani se představí vlastním fanouškům poprvé ve čtvrtek 9. srpna při utkání s Jihlavou, v úterý 14. srpna přijede do Zlína účastník slovenské Tipsport ligy HC Nové Zámky, oba zápasy budou součástí přípravného turnaje Zubr Cup, kde Berani obhajují loňské prvenství. Dále se představí ve Zlíně hokejisté Znojma, Olomouce a slovenského Zvolenu. Zapište si do svých diářů, úvodní buly bude vhozeny vždy v 17:30 hodin!

16.07.2018

Puliš jde do Zlína na zkoušku

Se zlínskými Berany se objeví při zahájení přípravy na ledě před začátkem extraligové sezony 2018/2019 i slovenský útočník Radovan Puliš. Šestadvacetiletý forvard (narozen 17. září 1991 v Hliníku nad Hronom) je odchovancem zvolenského hokeje a v sedmnácti letech byl považován za jednoho z nejnadanějších hráčů svého ročníku. Do Baťova města jde předvést svou výkonnost na ledě s cílem vybojovat si místo v extraligovém kádru Beranů. Puliš měl před loňskou sezonou v Jihlavě domluvené angažmá v české extralize. Zranění kolene spolu s nevydařenou operací však vystavilo začátkem sezony stopku. Když se k tomu přidala při tréninku nešťastná srážka se spoluhráčem s vnitřním krvácením, dohodl se Puliš na ukončení spolupráce s Jihlavou a vrátil se do Zvolena, kde odehrál závěr loňské sezony včetně play off. Momentálně je zdravotně v pořádku.

29.06.2018

Příprava se Znojmem doma

Zlínští hokejisté sehrají před startem extraligy celkem osm přípravných zápasů. Ty odstartují ve čtvrtek 9. srpna na domácím ledě s Duklou Jihlava. Duel se započítává do přerovského turnaje Zubr Cup, kde dále startují pořádající Přerov a účastník slovenské ligy z Nových Zámků. Svěřenci hlavního trenéra Roberta Svobody se dále utkají s extraligovou Olomoucí, síly změří se slovenským Zvolenem nebo s účastníkem EBEL ligy ze Znojma. Právě v utkání s Orly dochází ke změně pořadatelství, neboť duel se odehraje ve čtvrtek 23. srpna na ZS Luďka Čajky ve Zlíně.

28.06.2018

Berani nastoupili dovolenou

Hokejisté extraligového týmu Berani Zlín zdárně ukončili suchou přípravu na nadcházející extraligovou sezonu 2018/2019, která trvala devět týdnů suché přípravy. „Celkově jsme s přípravou spokojení, pár drobností se vždy najde. Nejednalo se o nic vážného, co by zabránilo naplnit suchou přípravu v celém rozsahu,“ řekl Robert Svoboda, hlavní trenér Berani Zlín. Zlínští hokejisté mají před sebou třítýdenní letní dovolenou a v pondělí 23. července vyjedou poprvé na ledovou plochu v rámci nové sezony.

02.06.2018

Synot Tip podpoří zlínský hokej

Extraligový klub Berani Zlín získal dalšího hlavního partnera, kterým se stala společnost Synot Tip, a. s. Informaci potvrdil na veřejné tiskové konferenci druhý červnový den Mgr. Zdeněk Novák, obchodní ředitel zlínského hokeje. „O nás se ví, že jsme dlouhodobým partnerem sportu. Ve Zlínském kraji podporujeme dlouhodobě výrazně fotbalový klub 1. FC Slovácko. Nyní se dostáváme se sponzoringem i do Zlína. Je to logická volba, sídlí zde naše firma a majitel pan Valenta je činný za město Zlín a tento kraj v politickém dění,“ uvedl Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti Synot Tip.

02.06.2018

Další posila do útoku: Poletín

Extraligový klub Berani Zlín získal výraznou posilu do ofenzivních řad pro nadcházející ročník Tipsport extraligy 2018/2019. Z týmů chomutovských Pirátů jde do Zlína útočník Michal Poletín, který podepsal v Baťově městě roční smlouvu s následnou opcí. Odchovanec pražské Slavie oblékne v české extralize dres čtvrtého týmu, kromě mateřského klubu působil v Plzni a v Chomutově. „Zájem byl oboustranný a jednání ze strany generálního manažera pana Hostáka velmi korektní. Jsem rád, že budu působit ve Zlíně, neboť věřím v týmový úspěch,“ řekl šestadvacetiletý forvard. Poletín se připravuje více než měsíc individuálně v Praze pod dohledem kondičního trenéra. Do suché přípravy zlínského klubu se zapojí v pondělí 11. června, neboť v těchto dnech dokončuje vysokoškolské studium na České zemědělské univerzitě.

19.05.2018

Muzikál Shrek se nekoná!

Společnost MUSICAL PRODUCTION s.r.o., oznámila, že ruší pronájem Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně, kde se měl v sobotu 26. května 2018 konat muzikál Shrek. Důvodem zrušení muzikálového představení je skutečnost, že tato agentura již nevlastní práva na uvedený muzikál. Vstupné se vrací v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

03.05.2018

Šimonů do Přerova

Osmnáctiletý brankář Daniel Šimonů bude v příští sezoně 2018/2019 hostovat v týmu HC ZUBR Přerov. "Daniel bude k dispozici pro Přerov v rámci hostování z našeho klubu," potvrdil Jiří Šolc, sportovní manažer Aukro Berani Zlín. Šimonů odchytal v loňské sezoně celkem 27 zápasů za zlínskou juniorku s průměrem 3,21 gólů na zápas a úspěšností 91,51%. Na jaře 2017 si odbyl v sedmnácti letech premiéru v seniorské extralize, když nastoupil při zápase play out v Pardubicích, který Berani prohráli po prodloužení 2:3.

02.05.2018

Brankář Kašík získal ocenění

Definitivní tečkou za uplynulým ročníkem Tipsport extraligy bylo předávání týmových a individuálních cen v rámci slavnostního večera v hotelu Clarion Congress Hotel Prague pod názvem Hokejista sezony 2017/2018. Hlavní cenu si odnesl plzeňský útočník Milan Gulaš. Nejvíce ocenění získali obhájci mistrovského titulu hokejisté Komety Brno, neboť v sedmi kategoriích nenašli přemožitele. Naprázdno nevyšel ani extraligový tým Aukro Berani Zlín, brankář Libor Kašík převzal na pódium cenu pro nejlepšího hráče utkání. „Snažil jsem se nastoupit do nejvíce zápasů. Škoda, že jsem vynechal pouze jeden zápas v Mladé Boleslavi. Kluci mně dali velkou šanci na zisk tohoto ocenění. Byla to skvělá sezona a jsem rád, že jsem mohl ve Zlíně chytat,“ pověděl Libor Kašík při převzetí ceny.

01.05.2018

Změny v hráčském kádru

Extraligový tým Aukro Berani Zlín hlásí změny v hráčském kádru pro ročník 2018/2019. V příští sezoně nebudou ve Zlíně působit Roberts Bukarts, Libor Kašík (Amur Chabarovsk), David Šťastný (BK Mladá Boleslav), Ondřej Veselý (ukončil hráčskou kariéru), Pavel Klhůfek a Radoslav Illo. Vedení klubu již dříve avizovalo příchod brankáře Jakuba Sedláčka, od 1. května podepsali ve Zlíně smlouvy útočníci Jakub Herman (Olomouc), Nicolas Werbik (zámořská juniorská liga) a Jakub Šlahař (Přerov). „Po dohodě nebudeme uvádět délky jednotlivých smluv. Sázíme na zdejší odchovance a věříme, že potvrdí svou kvalitu. Počítáme s tím, že v brzké době potvrdíme jméno jednoho velmi kvalitního forvarda z extraligy. Při nástupu na led pozveme na zkoušku dva až tři zahraniční útočníky. Cílem je vybudovat opět zdravý hráčský kádr a konkurenceschopný extraligový tým podobně jako v loňské sezoně,“ pověděl Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer hokejistů Zlína.

29.04.2018

Zlínské zastoupení na MS

Hned tři hokejisty s vazbami na zlínský hokej najdeme v nominaci hokejistů České republiky na letošní mistrovství světa v dánských městech Kodaň a Herning (4. – 20. května). V nominaci trenéra národního týmu Josefa Jandače je podle očekávání odchovanec zlínského hokeje obránce Michal Jordán z ruského Chabarovsku, dále v útoku dostane šanci teprve osmnáctiletý talent českého hokeje Filip Chytil z New York Rangers a překvapivě i další forvard David Šťastný, který odehrál uplynulou sezonu v týmu Aukro Berani Zlín. Zatímco Jordán bude startovat na svém pátém světovém šampionátu, Chytila se Šťastným čeká křest ohněm.

Další stránky
123456>>