Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 114 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Michovský (MickiCZ@seznam.cz)
23.4.2018, 11:48
Dobry den pane Hostak. Dekuji za nadprumernou sezonu nicmene v jedne odpovedi jste psal, ze nejednate s hraci pod smlouvou a doufate, ze nejste jedini nicmene jak psal Libor Zabransky cituji „Víte, abych vám tady trošku neslušně odpověděl… Jsou určité spekulace, manažeři se schovávají za určitá klišé, že se nesmí jednat s hráči, ale takhle to dnes proboha nefunguje. Každý hráč má dnes agenturu, která ho zastupuje, a jestli si někdo myslí, že druhého května představí nové hráče, že to s tou agenturou dávno není dojednané, tak je to naivní omyl. Tady je potřeba říct si pravdu tak, jak skutečně je: S hráči nikdo nejedná, ale ty agentury mají samy zájem, aby klienti měli samozřejmě co nejdříve smlouvu, aby měli alespoň dohody. Tak to prostě je. Jestli si někdo myslí, že v následujících deseti dnech bychom poskládali mančaft na příští sezonu, tak se plete.“ ... Ma otazka tedy zni jestli i vy jednate s hraci a nezverejnujete to kvuli urcitym sankcim a potizim a nebo opravdu s nikym nejednate. Dale bych se chtel zeptat na pripadny prichod Kamila Krepse, ktery ma jit udajne do extraligy co psali v bulvaru a dale me zajima zda-li planujete nabidnout v pripade silneho partnera dejme tomu do 3-5ti let opet smlouvu Bukymu, ktery by se urcite chtel vratit jelikoz vetsiho srdcare po Cajdovy jsem nezazil kdyz neberu Ocka. Dekuji za veskere odpovedi s pozdravem Michovsky

Odpověď:Dobrý den, sezonu rozhodně nepovažuji za nadprůměrnou, ale děkujeme za pochvalu.
Reakce Libora mě překvapuje, jako jeden z nejvyšších činovníků ČSLH tvoří pravidla. A mezi ně patří také základní hráčská smlouva, ve které je specifikováno, že hráč ani jeho zástupce nesmí jednat s jinými kluby po dobu trvání smlouvy. Tak asi tak. Otázka jednání s Kamilem Krepsem souvisí s financemi, uvidíme. Umím si velmi dobře představit, že Buky bude součástí našeho klubu i v budoucnosti.

Jakub (sudden13@seznam.cz - Brno)
23.4.2018, 10:52
Dobrý den pane Hosták,
zajímalo by mě, jestli klub neuvažuje o doplnění kádru pár hráči z ECHL. Loni využilo několik hráčů slovenskou extraligu jako přestupní stanici do Evropy a letos úspěšně pokračovali v lepších ligách (Liiga, EBEL, česká extraliga). Předpokládám, že by na tu první sezonu v Evropě měli být levnější než tuzemští, či již osvědčení hráči.
Děkuji za odpověď.

Odpověď:Uvažujeme o posilách ze všech hokejových koutů, tedy i ECHL. Vše se bude odvíjet od finanční situace. Na druhou stranu si nemyslím, že je potřeba kádr nějak významně měnit. Anež hledat průměrného Kanaďana, ať radši dostanou šanci naši mladí.
Radek (mikryn@gmail.com - Holešov)
23.4.2018, 09:31
Dobrý den pane Hosták,
teď když Dukla definitivně spadla do WSM ligy, zalovte Čagyho.

Odpověď:Viz výše, ale zatím je Tomáš pod smlouvou.
Pavel Mandát (karlos600@seznam.cz - Moravské Budějovice)
23.4.2018, 00:55
Dobrý den Martine.

Rád bych se zeptal, zda už máte plán přípravných zápasů a zda plánujete sehrát jeden domácí zápas i ve čtvrtek před Barum rally, stejně jako minulé dva roky. Tuším, že letos to vychází na 23.8. Například pro fanoušky zdaleka, kteří fandí zlínskému hokeji a zároveň přijdou na Barumku, je tohle vítaná příležitost vidět oboje :-) Sám se mezi takové fanoušky řadím :-) Děkuji za odpověď

Odpověď:Dobrý den, zajímavá myšlenka. Program přípravných zápasů se chystá, zkusíme něco vymyslet.
Veronika Pořická (poricka68@seznam.cz - Zlín)
21.4.2018, 19:17
Dobrý den, chodím na stránky HC Zlín často, ale nezaregistrovala jsem informaci, že L. Kašík podepsal smlouvu s Chabarovskem.
Můžete napsat , kdy se budou prodávat permanentky pro stávající permanentkáře a za kolik ?
P.S. Z takových dotazů, jako je od p. Horáka si nic nedělejte. Ti, kdo hokeji a dění okolo rozumí, Vaši práci pro HC Zlín oceňují .
Ať se dál daří!


Odpověď:Dobrý den, oficiálně je Libor stále pod smlouvou u nás a pod sankcí nesmí jednat jinde. Tudíž oficiální informaci nikde nenajdete. To, že to píše bulvár, nic neznamená. Permanentky budeme prodávat na začátku května, přesný termín se dozvíte na stránkách. Cena bude stejná jako v loňské sezoně. Novinkou budou "dětské" permanentky. Děkuji za podporu.
horak (horak@seznam.cz - Zlin)
19.4.2018, 14:29
Jeden sulin strida druheho pane HOSTAK proc jste vlaste tady abyste si naplnil kapsicku ,opravdu usmevne .

Zustan radsi u komentovani ale to je vlastne paradox

Odpověď:Dovolil jsem si Vaše dotazy spojit. Ne.
18.4.2018, 12:05
Zdravím Vás Martine :-)
dotaz nemám žádný, chtěl jsem jenom říct, že jsme jako fandové rádi že tady jste, děláte svou práci dobře, a máme Vás rádi :-)
FANSOdpověď:Děkuji za podporu.
Pavel (Pavel.janosek@seznam.cz - Polešovice)
16.4.2018, 11:55
Dobrý den. Plánuje se oficiální zakončení sezóny s hráči?

Odpověď:Dobrý den, neplánujeme. Sezóna pro nás skončila bohužel dřív, než se pořádně rozjelo play-off, takže se plně koncentrujeme na další. Hráči budou postupně k dispozici při aktivitách našich partnerů - nejbližší je den otevřených dveří ve firmě Jelínek ve Vizovicích.
Pavel Zlíňák (vzdelavacikurzy@post.cz)
15.4.2018, 16:11
Dobrý den pane Hostáku,

chci se zeptat, zda znovu oslovíte Petra Holíka.
Vím, že dal po svém návratu z KHL před Vaší nabídkou přednost finančně atraktivnější smlouvě, nicméně po nevýrazné sezóně musela jeho tržní hodnota logicky klesnout. V Kometě, kde je z Boleslavi na hostování, to také nevypadá na pokračování. Zkrátka se zatím zdá, že jde ve šlépějích Tondy Honejska, který se v žádné jiném klubu neprosadil a posléze zjistil, že nejlepších výkonů je schopen v mateřském Zlíně.
Je pravda, že se u Petra nejedná o onu silnou vůdčí osobnost, kterou náš klub tolik potřebuje a kterou se po kariéru ukončivších kapitánech Mírovi Okálovi a Petru Čajánkovi stále nedaří najít, neboť je to vysloveně flegmatický typ hráče. Jde ale o tvůrce hry, který nám po předpokládaných odchodech Robetse Bukartse a Davida Šťastného bude chybět. Kreativních centrů není na trhu mnoho a Petr, ač měl slabou uplynulou sezónu, talent pro čtení hry a šikovné ruce stále má.

Přeji hezký den

Pavel


Odpověď:O Petrově situaci pochopitelně víme, ale v současné chvíli hraje finále extraligy, takže více budeme vědět v květnu. Ostatně totéž platí třeba pro Petra Zámorského.
Tomáš (tomasmajkus@seznam.cz - Všechovice)
13.4.2018, 10:51
Dobrý den pane Hostáku,

Bedřich Köhler je na odchodu z Hradce a vrací se domů do Zlína. Bohužel podle všeho hokej “doma” hrát nebude, ale je domluvený na spolupráci v Kometě. Můžete nám říct jestli jsme vůbec jednali s Bedřichem a kde byl problém, že jste se nedomluvili? Bedřich měl potenciál být ve Zlíně lídr následující sezóny..

Hlavně doufám, že nejsme jediní v extralize, kteří čekáme na jednání s hráči do 1.května, a tvrdíme tohle jen do novin. Příklad Köhlera, který je již dávno domluvený budiž důkazem.

Hodně štěstí při skládání mužstva.

Tomáš

Odpověď:O Bedřichovi jsem již psal, stejně tak o pravidlech extraligy....

Další stránky
123456>>