Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

Vávra Miroslav (mirek.vavra29@seznam.cz - Zlín)
22.1.2018, 19:44
Vážený pane Hostáku, vysvětlete mně prosím, proč utrácíte velké peníze za kostku nad ledem, když na ni nenajdeme pasáže ze zajímavých akcí, nebo sporné momenty tak, jak se to děje na jiných stadionech. Jsem fanoušek Beranů a na hokej ve Zlíně chodím od šestnácti , což je 52 let. Na kostku jsem se těšil, ale poté co tam vidíme jen reklamy, jsem zklamán.
Děkuji za odpověď.

Odpověď: Za kostku peníze neutrácíme, visí nad ledem už proklatě dlouho. Chystáme se na pořízení nové "kostky" - což není jen obrazovka, ale celý multimediální systém. Ten bude umět pouštět opakované záběry zajímavých momentů a třeba také pomáhat trenérům mládeže v korekci chyb na trénincích.
Milan Obadal (milan.obadal@centrum.cz - Zlín)
21.1.2018, 15:07
Krásný Boží den přeju, mám na Vás tento dotaz pane Hostáku. Kdy bude slavnostně vyřazen dres Petra ČAJÁNKA a Petra LEŠKY, tak jak to bylo např. naposled u Martina HAMRLÍKA a dalších hráčů, kteří se velmi výrazně zasadili o úspěchy našeho klubu. Děkuju Vám za odpověď a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci pro náš klub. S pozdravem Milan.

Odpověď: Dobrý den, oba dva si zcela určitě zaslouží ocenění za dlouholeté služby klubu. V příštím roce budeme slavit 90 let zlínského hokeje, takže teď řešíme, jak vyzdvihnout legendy, které daly tolik radosti našim fanouškům. Mezi něž oba dva jistě patří. Ale těch hráčů se určitě najde víc, takže přesné datum vám teď neřeknu.
Miroslav Knot (Mijao@seznam.cz - Zlín)
19.1.2018, 08:50
Dobrý den,šlo by udělat něco s nabídkou občerstvení na zimním stadionu Luďka Čajky ? Letos už se to nestihne..,ale do další sezony by bylo dobré toto vylepšit ,možnou inspiraci bych si vzal z Třince kde mají bohatou nabídku ...
v dnešní době,mi přijde párek v rohlíku,klobáska a tlačenka s chlebem za dost slabou.
Děkuji za odpověď přeju hodně úspěchů v práci GM.

Odpověď: Dobrý den, měli jsme na toto téma jednání s provozovatelem občerstvení. Fungují v klubu již šest sezon, takže režim mají v malíčku. Problém je v nevyhovujících prostorách. Pokud rozšíří nabídku, výrazně se zpomalí výdej. A více obsluhy se do stávajících prostor prostě nevejde. Budeme se snažit situaci vylepšit, ale bude to složité. Držte palce s rekonstrukcí :-).
Pavel (pavel.janosek@seznam.cz - Kudlovice)
17.1.2018, 09:11
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na návštěvnost. Například na včerejší zápas s Brnem bylo hlášeno cca 4500 diváků. Nezdá se mě, že by se na Čajkárnu v ten moment vešlo ještě 2500 diváků. Je možné zveřejnit kolik se prodalo lístků na toto utkání? Nemůže se třeba stát, že nějaký počet lístků se na ručních čtečkách nenačte?

Odpověď: Dobrý den, podle informací zkušenějších by se určitě na stadion vešlo dalších 2500 diváků a moc rádi je tu uvidíme. Samozřejmě je možné, že se nějaký divák do čtečky nenačetl, ale systém je během podzimu hodně kontrolovaný, takže si myslím, že k významné chybě nedošlo. Počet diváků hlásíme podle dat z čtečky plus VIP zóna na balkonech. Takže se prodalo cca 2000 jednotlivých vstupenek.
vlastimil vavřík (vavrikova.jarka@seznam.cz - zlín)
15.1.2018, 15:34
Dobrý den , pane GM. Chtěl jsem koupit lístek na Kometu on-line , jaksi jsem se tam nemohl dostat. Tak jsem zavolal na klub , kde mi spojovatel řekl , že má informaci , že na Kometu lístky on line nebudou. Chápu to , abychom neměli plný stadion modrobílých , nicméně - teď přichází ten dotaz - to by dalo tolik práce , umístit tuto skutečnost na stránky?
Mějte se , všichni , ať se daří!

Odpověď: Dobrý den, máte pravdu, z bezpečnostních důvodů nelze koupit vstupenky na Kometu online. Omlouváme se našim fanouškům, kteří si na tento předprodej zvykli. Opomenutí na stránkách souvisí s množstvím článků během posledního víkendu, není běžné, abychom hráli tři utkání v pěti dnech doma. Každopádně tam ta informace měla být včas. Abychom trošku ulevili pokladnám bezprostředně před utkáním, budou zítra otevřeny výrazně dřív než obvykle, konkrétně od 15 hodin. V každém případě prosíme všechny diváky, aby přišli s dostatečným předstihem a vyhnuli se tak zmatku těsně před půl šestou.
petr (petrsedlak1@seznam.cz - Praha)
14.1.2018, 20:40
Preju dobry vecer.Mohu se vas zeptat,proc hrajete tak hnusny,nepihledny hokej??Hraci mne pripadaj,jako kdyz je to moc nebavi,jsou pomali v brusleni,neustale hrajou v rohu kluziste.No proste prisernej hokej opravdu.Ja jen doufam ze vas moc uz vysilat v televizi nebudou a uz vubec aby jste byly v playof.Protoze tenhle hnusnej hokej se fakt nevidi.Dekuji Sedlak

Odpověď: Dobrý den, musím vás trošku zklamat. Navzdory Vašemu přání uděláme vše pro to, abychom se do play-off probojovali. A nesdílím ani Váš názor na náš styl hokeje, včera to byla oboustranně takticky odehraný zápas, tudíž nebyl možná tak atraktivní pro diváky jako jiné zápasy Aukro berani Zlín.
pavel gasnarek (pavel@gasnarek.cz - vracov)
14.1.2018, 19:42
Dobry den pane Hostak do Zlina jezdim na hokej jiz 15 let kupuji si rocni permanentku a se mnou jezdi z Vracova ještě dalších 5-6 kamaradu, proc Vam ale pisi.Jedna se o vstup před halou od Novesty . V zime jsou schody od novesty v době kdy napadne snich neudrzovany a hrozi tam velke mnouzstvi urazu,i ja jsem tam upadl.Dale dve svetla které tam jsou nesviti jiz několik let.Volal jsem i do Zlina na magistrat a tam mi rekli ze to není jejich majetkem at se obratim na vedeni Novesty .Chtel by jsem Vas požádat jestli by jste nemouhl v této vjeci něco udelat.Velmi Vam fandim je videt ze se moc zmenilo po vasem prichodu.
S pozdravem Pavel Ganarek z Vracova

Odpověď: Dobrý den, schody i okolí haly Novesta opravdu nepatří ani městu ani s tím nemůže disponovat hokejový klub. Pokusíme se promluvit s majitelem, zda by nemohl našim fanouškům vyjít vstříc. Děkujeme za Váš zájem, jsme rádi za každého fanouška.
Jiří (jirig63@seznam.cz - Kolín)
14.1.2018, 11:38
Pane Hostáku,
kdy bude zahájena aukce retro dresů z utkání hraného 12.1.2018. Na jakém portálu proběhne ? (Aukro nebo Sportovniaukce ?)
Jinak vám přeji hodně úspěchů v práci GM a týmů hezkou, pohlednou hru, kterou potěší nás fanoušky.
Jiří

Odpověď: Dobrý den. První dres, konkrétně Tomáše Žižky, už v dražbě je na Aukru. Jedná se o charitativní akci ve prospěch nadace "Život je dar". Ostatní dresy budou v aukci od středy nejpozději od čtvrtka, samozřejmě na Aukru.
Válek (j.valek@rmgas.cz - Hvozdná)
11.1.2018, 15:10
Dobrý den
Při vstupu na plochu před ZS se na zábranách a oplocení dočítám, že po začátku utkání nebudu vpuštěn do stadionu.
Doufám, že se jedná o nějaký omyl, protože ne každý fanoušek stíhá zahájení začátku zápasu.
Děkuji za zápornou odpověď

Odpověď: Toto opatření se týká diváků, kteří již byli na stadionu. Pokud chce někdo ze stadionu odejít, má možnost, ale nesmí opustit oplocený areál. Pokud ho opustí, nebude na stejnou vstupenku vpuštěn podruhé. Pokud tedy přijdete po začátku utkání, samozřejmě můžete jít bez problémů fandit.
Tadeáš Stránský (tadik.s@post.cz - Kvasice)
31.12.2017, 08:39
Dobrý den mohl bych se zeptat esi se chystáte přikoupit nějakou posilu a v jakém časovém intervalu

Odpověď: Přestupní termín je do 31.1.2018 tedy do té doby. Už od svého příchodu se netajím plány přivést vhodného útočníka, nejlépe centra. Na druhou stranu se nechceme unáhlit, tým šlape, tak necítím potřebu výrazných změn. Pokud se ale vhodný hráč najde, budeme rádi.

Další stránky
123>>