Tomáš Sýkora

On-line rozhovor s útočníkem PSG Zlín Tomášem Sýkorou proběhne ve čtvrtek 5. listopadu od 12:00 do 13:00 hodin. Otázky na Tomáše můžete pokládat již nyní!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 20 odpovědí v této kategorii celkem.

5.11.2015, 09:37
Proč se ti nedaří ,jak na Slovensku ?

Odpověď:
Děkuji za zhodnocení, že se mi nedaří. Nedaří se celému týmu, tak jednotlivci se těžko může dařit. Je pořekadlo, když se daří kolektivum daří se i jednotlivci. Na Slovensku jsem velmi málo, ale velmi dobře.
Fanousek
5.11.2015, 09:21
Co rikas na to, ze se posledni dobou ve Zline vubec nefandi a kazdi hoste tu vytvori domaci kulisu a bez namahy prervou 4 000 domacich fanousku:) Nemas nekde v kapsicce schovanou nejakou promluvu do duse vsem tem, kteri nefandi nwbo prestali fandit? Stojim za branou vedle kotle a slysim jen bubny :( A slysim vice hosty, takze na lede asi toho moc od domacich neslysite co? Myslis ze i diky minimalnimu fandeni jsou vysledky jake jsou? Myslim ze kdyby se fandilo na 100 % tak i vase vysledky jdou nahoru.. No ne? :O

Odpověď:
Je to otázka spíše na fandy než na mě. Počet fanoušků ve Zlíně je slušný a plně jim rozumím, že při prohrách se těžko fandí, avšak si myslím, že při každé situaci je potřeba podpořit tým a ne ho deptat pískáním.
Pepíno
5.11.2015, 09:13
Tome otočte si tu tabulku vzhůru nohama a dejte si za cíl spadnout v ní co nejvíc dolů. Protože upřímně - vůbec se nedaří a držet se dole je bohužel na denním pořádku :( A jinak jsi naše nejlepší posila. A teď ta otázka: Jaký je tvůj tip na pozici v tabulce, na kterém skončí Zlín po zakladní části? :)

Odpověď:
Tip nemám. Náš týmový cíl byl držet se v klidných vodách extraligové tabulky, což doufám, že docílíme.
Jakub
5.11.2015, 08:32
Těšíš se na zápas v Olomouci? Minulý rok to byl výjezd snů a i tento rok jede hodně fanoušků.

Odpověď:
Samozřejmě je to zase derby, na utkání se těšíme. Věřím, že zvítězíme.
4.11.2015, 21:48
Kdy bude stadion v nové verzi

Odpověď:
Vůbec nevím.
Nikol
4.11.2015, 21:41
Ahoj Tome do kdy mas smlouvu ve Zline? Chtěl by si zůstat i dýl?

Odpověď:
Mám dvouletou smlouvu. Samozřejmě bych zůstal ve Zlíně o nejdéle.
Peťka
4.11.2015, 21:24
Ahoj Tome :) Jaký máš názor na podporu fanoušků? Poslední dobou se vám sice moc nedaří,ale fanoušci by měli chodit pořád,ne jen když se vyhrává.. Jednou Ševcem,navždy Ševcem! Věrní fanoušci chodí i přes prohry,no ne?! :) Lidi choďte na zápasy častěji,já sama tam chodím furt.. Hoši potřebují podporu!! :) Ať vám to tam střílí,hodně štěstí,pozdravuj spoluhráče:)

Odpověď:
Při domácích zápasech by měli být fanoušci oporou a měli by podpořit tým. Chodí povzbuzovat domácí mužstvo.
Nikol
4.11.2015, 21:20
Ahoj Tome,nevím,jestli tu tenhle dotaz už byl,ale stejně se zeptám :D Přemýšlel jsi někdy o angažmá v zahraničí nebo jen v extralize v ČR? :) Jinak Vám všem přeji hodně štěstí,zvládnete to.

Odpověď:
Samozřejmě snem každého hráče je hrát v co nejlepší soutěži. Snažím se postupně malými krůčky jít dopředu. Česká extraliga je podobná té slovenské s určitou nadstavbou.
4.11.2015, 20:36
Ahoj jakou řeči mluví v kabině Libor Kašík? ( na instagramu píše spíše anglicky než česky a jde vidět že od tebe už se slovensky taky něco naučil :) ) děkuji a moc Vám fandím a doufám že brzy najdeme formu z mistrovské sezóny

Odpověď:
Libor mluví česky. Instagram nemám a ni ho nesleduji.
4.11.2015, 19:55
ahoj Tomáši, herně i výsledkově to zatím vypadá z pohledu fanouška zle, co se podle Tebe musí stát aby jste se zvedli od dna extraligové tabulky? krom toho že začnete vyhrávat, nebo Zlín bez opor z minulé sezony na lepší výsledky nemá? Děkuji za odpověď a držím palce.

Odpověď:
Samozřejmě nás to trápí. Fanouškům se naše hra zákonitě nelíbí, za momentální situace to není vůbec žádná sranda. Nehrajeme s lehkostí a i pro nás hráče je to těžká situace. Potřebujeme podporu.

Další stránky
12>>