Zdeněk Okál

On-line rozhovor s útočníkem PSG Zlín Zdeňkem Okálem proběhne v pátek 2. října od 11:30 do 12:30 hodin. Otázky na Zdeňka můžete pokládat již nyní!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 48 odpovědí v této kategorii celkem.

2.10.2015, 01:22
Ahoj Zdenku at ti to tam padá a co nejvíc golu a nejvic štěstí v hokejovém a osobním životě :) Prostě co nejvíc golů :) a at vyhráváte :) stojím za váma Ševci :) navždy v mojem srdci budu vám fandit :)

Odpověď:
Ahoj, děkujeme moc. Snad už tam něco spadne, už by bylo na čase.- On-line rozhovor se Zdeňkem Okálem končí, děkujeme Vám za otázky pro Zdeňka a přejeme hezký den ze Zlína. Roman Ordelt
1.10.2015, 19:42
Kurňa, Zdeňo, ty jsi jediny chlap na hrišti, kdo jezdi po prdeli, hraje dobre do těla a maká!!! Byli jsme se na vas podivat jak v Litvinove tak v Chomutove a jsem z toho zklamany. Jak je to s tymem? Nabada vas trener k agresivite? Bojuj a z tech samostatnych uniku preju vetsi produktivitu.

Ondra

Odpověď:
Ahoj, děkuji za pochvalu. Máme nastavený určitý systém hry, který chceme dodržovat a tým je v pohodě. Myslím, že to bude fungovat a sezona bude úspěšná. Snad z těch úniků něco proměním. Zřejmě mám zvhlý střelecký prach.
1.10.2015, 17:08
Ahoj, neuvažuješ o tom, že by sis založil instagram? :D .ps. řekni těm co se starají o zlínský web, instagram atd. že by mohli přidávat více fotek popřípadě videí z autobusu, nebo prostě z venkovního utkání :)

Odpověď:
Ahoj, zatím mě to nenapadlo, ale popřemýšlím o tom. PS. Zeptám se.
1.10.2015, 16:27
Ahoj, nemám žádnou otázku, jen ti chci popřát hodně štěstí, jak v hokejovém tak v osobním životě. PS: Ať ti to střílí. :)

Odpověď:
Ahoj, děkuji za přání. Snad půjde všechno podle plánu a bude to dobré. Taky přeji všechno nejlepší do života.
123mňau
1.10.2015, 16:21
čáááááu Zdendoo :DD sleduješ Slzu( to je taková hudební skupina) :DDDDDDDDD čááááááu

Odpověď:
Čau, nesleduji, ale asi se na ni podívám. Třeba to bude můj žánr.
anonym
1.10.2015, 16:18
Jak hodnotíš výkony našich brankářů? Měnil by jsi na nich něco?

Odpověď:
To není otázka na mě, ale spíše dotaz na trenéry a především kouče gólmanů Ríšu Hrazdiru. Kluci jsou na tom ale velmi dobře.
1.10.2015, 15:08
Ahoj Zdeňku, jak dlouho máš ještě smlouvu ve Zlíně, neuvažuješ o jiném extraligovém týmu, neláká tě zahraničí?

Odpověď:
Ahoj, smlouvu mám ještě platnou. O jiném týmu neuvažuji, mám rodinu. Zahraničí mě láká, chtěl bych ještě zkusit angažmá venku, ale musí držet zdraví. A musí se mi občas něco povést.
1.10.2015, 08:47
Ahoj Zdeňku,

možná by nebylo špatné abys mužstvo (a i fanoušky) sem tam nabudil nějakým čistým hitem jak to umíš :) Ať se daří, stojíme za váma!

Odpověď:
Odpovídal jsem předešlé otázce.
Roman Ordelt
1.10.2015, 08:34
Ahoj Očko
co děláš když máš tak dlouho volno? věřím že vyhrajete ve Varech máš nějakou taktiku jak je porazit?

Odpověď:
Hodně se trénuje, zaměřujeme se na poziční věci, napadání, bránění Taktika je dát o gól více než v loňském roce.
1.10.2015, 00:44
Ahoj Očko, už tvůj syn ovládá hokejku? Kdo je tvým vzorem? Co dělají Mira s tátou? Chodí na hokeje? Sbíráš o sobě novinové články? Čteš je? Díky za odpovědi a přeji do dalších zápasů zdraví, štěstí a góly. Lenka.

Odpověď:
Ahoj, mírné začátky zvládá. Už to drží správně, teď se pereme jen o balónky. Vzorem samozřejmě táta, naučil mně hokej, z hokejové generace určitě se mi líbí hra Coudy Eacon v Dallasu. Táta s strýc vinaří, mají prodejny vína. Táta chodí na každý zápas, ale Mira se moc na zimáku nezdržuje. Babička novinové články sbírá a dělá z toho knížku.
Roman Ordelt

Další stránky
12345>>