Roberts Bukarts

Rozhovor proběhne ve čtvrtek 28. ledna od 13 do 14:30 hodin.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.

28.1.2016, 14:30
I´m soo happy, that you are in team PSG Zlín! You are amazing and excellent hockeyplayer !

Do you answering your fans on various reactions on facebook or instagram.. ?
Thank You !

Odpověď:
Facebook používám pro osobní účely, kontakt s rodinou, kamarády, tam nereaguji na fanoušky. Na instagramu více reaguji na fanoušky, snažím se tam dávati zajímavé fotky. - On-line rozhovor s Robertsem Bukartsem končí. Děkujeme Vám pozornost a přejeme Vám ze Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně příjemný den.
28.1.2016, 14:21
Zdravím, chtěl bych se zeptat, kolikrát týdně trénujete na ledě a jak často, chodíváte do posilovny? Popřípadě jen tak pro porovnání, kolik zvedáte na bench-pressu? Děkuji

Odpověď:
Na ledě i v posilovně jsme každý den, šestkrát až sedmkrát za týden. Na bench press zvednu tak sto kilo na každé straně, ale to není nejlepší porovnání a nejlepší cvik.
anonym
28.1.2016, 14:20
Jsi s Kubou Sedláčkem v kontaktu? Jaký máš na Kubu názor? Děkuji a ať se Ti daří. :)

Odpověď:
Občas si napíšeme, jak se nám daří,. Strávili jsme spolu sezony v Rize, je to skvělý hráč a člověk.
28.1.2016, 14:12
Bude tuto sezónu nějaká autogramiáda, kde bych se s tebou mohla vyfotit ? Děkuji za odpověď. ☺

Will in this season any autograph session where I could take a photo with you ? Thank you for answer. ☺


Odpověď:
Autogramiádu jsem už měl při utkání se Spartou. Není problém, kdykoliv přijít na zimní stadion a podepíšu se po utkání nebo po tréninku.
28.1.2016, 14:10
Ahoj Buky, co si nejradši dáváš na předzápasový oběd? A jak se ti líbí česká kuchyně?

Děkuji za odpověď, ať to dál střílí ;)

Odpověď:
Nejraději kuřecí polévku a salát s kuřecím masem.
28.1.2016, 13:49
Máš před zápasem nějaký rituál ?
Hodně štěstí v dalších zápasech !


-Do you have any ritual before a match ?
Good luck in the next matches !

Odpověď:
Každý hokejista má nějaký rituál, ty mé jsou soukromé a neprozradím je.
Michal Nevrkla (nevrklamichal@seznam.cz)
28.1.2016, 13:39
Hello Robert,

I would like to say firstly, that I am too happy that you came to play in our team. And My quesstions are Is ii for you big difference between Ice hockey in KHL and Czech extraliga? And what was the main reason, that you decideed to play in Zlín?

Thank you for answers and wish you all the best!

Odpověď:
Myslím si, že příliš velké rozdíly nejsou, v KHL je to vyšší level, jsou tam hráči z národního ruského týmu. Bavil jsem s Jakubem Sedláčkem, dal mi velmi dobré informace o zdejší organizaci. Chtěl jsem hrát více času na ledě, což se mi v poslední době v Rize nedopřávalo a jsem ve Zlíně maximálně spokojený.
Tomáš Langer
28.1.2016, 12:43
Hello Roberts, I would like to ask you if do you have met some other people from Latvia here in Zlín? Eventually if do you have some regularly contact with some latvian people who you have never known before?

Thank you for your answers, we hope you will want to stay here!

Odpověď:
Tady jsem nikoho z Lotyšska nepotkal, mám tady snoubenku a na jeden zápas se byla podívat ve Zlíně i má sestra. Snažím se domluvit s manažerem, aby se do Zlína přijely podívat žákovské nebo mládežnické týmy z Rigy. Uvidíme, jak to dopadne.
José
28.1.2016, 12:36
Ahoj Buky,
jak probíhá komunikace v kabině? Když trenér Vlach něco říká týmu, tak tobě to pak řekne sólo v angličtině nebo ti to překládá někdo z hráčů nebo je tam přítomen překladatel?
Díky a doufám, že budeš svou hrou bavit diváky ve Zlíně i v příštím roce :-)

Odpověď:
Trenér Vlach mluví na všechny česky a většině pokynům rozumím, nemám s tím zkrátka problém. Když něčemu nerozumím, většina spoluhráčů mluví anglicky a hned mi trenérova slova a pokyny přetlumočí.
28.1.2016, 12:06
Hi Buky. Do you see any significant differences between the behaviour of people in Latvia, Russia and in the Czech republic? It is something that those in the Czech republic do not like, or what you can´t get used to? Zlin almost never had support from abroad (excluding Slovaks), you are the exception with which you are all happy :) We all wish to have you with us stayed :) I Wish you the best of luck not only in hockey but also in life. We are ŠEVCI!

Odpověď:
Země jsou sice odlišné, je tam vždy něco podobného. Více si rozumím s Čechem nebo Rusem, protože jsou si podobní a mají hodně společného. Nejsou tak falešní jako například v Americe. V Lotyšsku je zakázané kouřit na veřejnosti, je to velmi striktně dodržované. Tady se mi nelíbí, že se kouří například před dětmi.

Další stránky
1234>>