Aktuality žáci, 8.třída

20.11.2017

Program 25.11.2017

MLŽ"C"+STŽ"A" KOMETA-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 12:15 hod Odjezd: 12:30 hod Návrat: 21:00 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 15:00 hod STŽ "A" 17:00 hod

20.11.2017

18.11.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA 2:0 BRANKY: MOJŽÍŠ,HERČKO

20.11.2017

16.11.2017

TŘEBÍČ-AUKRO BERANI ZLÍN 4:9 BRANKY:VALDA 2,TOMEK 2,JIŘÍČEK,ČECHMÁNEK,RAMERT,MOJŽÍŠ,PEPRNA

14.11.2017

Příští program

Čtvrtek 16.11. 2017 MLŽ "C"+STŽ "A" TŘEBÍČ-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 11:15 hod Odjezd: 11:30 hod Návrat:cca 22:00 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 15:00 hod STŽ "A" 17:00 hod Sobota 18.11. 2017 MLŽ "C"+STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-JIHLAVA MLŽ "C" Sraz: 13:00 hod Začátek utkání: 14:00 hod PSG Arena STŽ "A" Sraz: 15:00 hod Začátek utkání: 16:00 hod PSG Arena

14.11.2017

Výsledek 11.11.2017

ZUBR PŘEROV-AUKRO BERANI ZLÍN 4:3 BRANKY:ČECHMÁNEK,TOMEČEK,BURIAN

7.11.2017

Následující program

Sobota 11.11. 2017 MLŽ "C"+ STŽ "A" PŘEROV-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 12:15 hod Odjezd: 12:30 hod Návrat:19:30 hod Začátky utkání: MLŽ "C" 14:30 hod STŽ "A" 16:30 hod

7.11.2017

4.11.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-WARRIOR BRNO 8:3 BRANKY: MOJŽÍŠ 5, JIŘÍČEK,HERČKO,TOMEČEK

31.10.2017

Oprava

HAVL.BROD - ZLÍN 8:5 BRANKY: HORSKÝ,ČECHMÁNEK,VALDA,RAMERT,MOJŽÍŠ

30.10.2017

Příští program

Sobota 4.11. 2017 MLŽ"C"+STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-WARRIOR BRNO MLŽ "C" Sraz: 11:00 hod Začátek utkání: 12:00 hod ZSLČ STŽ "A" Sraz: 13:00 hod Začátek utkání: 14:00 hod ZSLČ

30.10.2017

Výsledek 29.10.2017

HAVL.BROD-AUKRO BERANI ZLÍN 8:5 BRANKY: HORSKÝ,ČECHMÁNEK,VALDA,TOMEČEK,MOJŽÍŠ

23.10.2017

Následující program

MLŽ "C"+STŽ"A" HAVL. BROD-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 8:15hod Odjezd: 8:30hod Začátky utkání: MLŽ"C" 12:15hod, STŽ"A" 14:15hod Návrat: 19:00 hod

23.10.2017

Výsledek 21.10.2017

KOMETA BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN 9:0

16.10.2017

Program 21.10.2017

Sobota 21.10. MLŽ "C"+STŽ "A" KOMETA BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN SRAZ: 12:15 hod ODJEZD: 12:30 hod ZAČÁTEK UTKÁNÍ MLŽ "C" 15:00 hod ZAČÁTEK UTKÁNÍ STŽ "A" 17:00 hod NÁVRAT: 20:30 hod

16.10.2017

15.10.2017

STŽ "A" DUKLA JIHLAVA-AUKRO BERANI ZLÍN 2:5 BRANKY: ČECHMÁNEK 4,PEPRNA

16.10.2017

14.10.2017

STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-TŘEBÍČ 7:3 BRANKY: ČECHMÁNEK 2,BURIAN,PEPRNA,MOJŽÍŠ,RAMERT,TOMEČEK

9.10.2017

Program 15.10.2017

MLŽ "C"+STŽ"A" JIHLAVA-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz: 7:45 hod Odjezd: 8:00 hod Začátek utkání MLŽ 11:30 hod,STŽ 13:30 hod Předpokládaný návrat v 18:30 hod

9.10.2017

Program 14.10.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-TŘEBÍČ Začátek utkání:13:45 ZSLČ Sraz: 12:45

9.10.2017

7.10.2017

AUKRO BERANI ZLÍN-PŘEROV 4:4 BRANKY:HERČKO,RAMERT,BURIAN,VÁCHA

2.10.2017

Sobota 7.10.2017

STŽ"A" AUKRO BERANI ZLÍN-PŘEROV Začátek utkání 12:30 PSG Arena Sraz: 11:30

2.10.2017

Výsledek utkání

STŽ"A" WARRIOR BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN 0:9 BRANKY:ČECHMÁNEK 3,MOJŽÍŠ 3,BURIAN,TOMEČEK

2.10.2017

Výsledek utkání

STŽ"A" AUKRO BERANI ZLÍN-HAVL. BROD 16:4 BRANKY:HORSKÝ 3,ČECHMÁNEK 2,RAMERT 2,MOJŽÍŠ 2,JIŘÍČEK 2,BURIAN 2,TOMEK,MATڊŮ,TOMEČEK

11.9.2017

Program

STŽ "A" AUKRO BERANI ZLÍN-KOMETA Začátek utkání: 13:30 ZSLČ Sraz: 12:30

11.9.2017

Program

STŽ"A" AUKRO BERANI ZLÍN-DUKLA JIHLAVA Začátek utkání:13:30 PSG Arena Sraz: 12:30

11.9.2017

Mistrovské utkání

STŽ"A" TŘEBÍČ-AUKRO BERANI ZLIN 4:7 Branky: Čechmánek Jakub 3,Horský Matyᚠ2,Peprna Matyas,Tomeček Michal

25.8.2017

Program

Út. 29.8. utkání AUKRO BERANI ZLÍN-TŘINEC STŽ "A" začátek utkání: 15:00 hod ZSLČ sraz: 14:00 hod ZSLČ St 30.8. utkání DUKLA TRENČÍN-AUKRO BERANI ZLÍN STŽ "A"+MLŽ "C" sraz: 9:15 hod ZSLČ odjezd: 9:30hod návrat: cca 18:30 hod začátky utkání: STŽ "A" 12:00 hod MLŽ "C" 14:30 hod Pá 1.9. utkání AUKRO BERANI ZLÍN-SLOVAN BRATISLAVA STŽ "A"+ MLŽ "C" začátek utkání MLŽ"C" 15:00 hod PSG Arena sraz: 14:00 hod ZSLČ začátek utkání STŽ"A" 17:00 hod PSG Arena sraz: 16:00 hod ZSLČ

10.8.2017

Program

St 16.8. WARRIOR BRNO-AUKRO BERANI ZLÍN Sraz 9:00 hod Začátek utkání MLŽ "C" 11:45 hod Začátek utkání STŽ "A" 13:45 hod Předpokládaný návrat 17:30 hod Pá 18.8. AUKRO BERANI ZLÍN-ZUBR PŘEROV Začátek utkání MLŽ"C" 15:00 hod ZSLČ sraz: 14:00 hod Začátek utkání STŽ "A" 17:00 hod ZSLČ sraz: 16:00 hod