Kompletní statistiky

Krátké zprávy

Výsledky 30. kola
10.12.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - neděle 10. prosince: Sparta - Litvínov 3:6, Chomutov - Jihlava 4:2, Olomouc - Liberec 4:1, Mladá Boleslav - Pardubice 3:2 po prodloužení, Hradec Králové - Plzeň 6:0. Předehráno Třinec - Vítkovice 3:4. Zápas Aukro Berani Zlín - Brno se hraje v úterý 16. ledna.
Výsledky 29. kola
8.12.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - pátek 8. prosince: Plzeň - Olomouc 6:0, Vítkovice - Sparta 7:3, Litvínov - Hradec Králové 3:4, Jihlava - Třinec 1:0 po prodloužení, Aukro Berani Zlín - Liberec 4:3, Brno - Mladá Boleslav 4:1, Pardubice - Chomutov 5:2.
Důležitá výhra s Libercem
8.12.2017
Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 29. kola Tipsport extraligy nad týmem Bílí Tygři Liberec 4:3 a připsali si v zápase pravdy veledůležité tři body. Zlínští začali skvěle a po šestnácti minutách vyhnali z klece brankáře Romana Willa, když mu dali ze třinácti střel tři branky. Berani přidali čtvrtý gól v 32. minutě zásluhou využité přesilovky, nicméně Severočeši výrazně zdramatizovali duel. Snížili z početní výhody a deset minut před třetí sirénou sáhli úspěšně k power play. Drama bylo ještě větší, když v 58. minutě dali kontaktní gól. Veselý a spol. nakonec cennou výhru se štěstím uhájili. Tipsport extraliga 2017/2018, 29. kolo: Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec 4:3 ((3:0, 1:1, 0:2), branky a nahrávky: 8. min Roberts Bukarts (Honejsek, Petran), 15. J. Ondráček (Gazda, Řezníček), 16. Freibergs (Fořt, Kubiš). 33. Okál (Roberts Bukarts, Honejsek) - 35. Kvapil (Bakoš, Redenbach), 53. L. Krenželok (Kvapil), 59. P. Jelínek (Kvapil, Šmíd).
Honejsek proti Liberci nastoupí
7.12.2017
Centr elitního útoku Aukro Berani Zlín Antonín Honejsek nastoupí k utkání 29. extraligového kola proti Liberci. Honejsek nedohrál úterní zápas s Hradcem Králové kvůli podezření na otřes mozku a byl převezen na pozorování do nemocnice. Vyšetření však neprokázalo žádné vážnější zranění a zlínský forvard byl ještě během večera propuštěn z nemocnice. "Ve čtvrtek již s námi trénoval v plném rozsahu a je připraven nastoupit do utkání s Libercem," potvrdil příznivou informaci Robert Svoboda, hlavní trenér Aukro Berani Zlín.
Obránce Petran nezůstane
7.12.2017
Jednatřicetiletý obránce Marcel Petran nebude ve Zlíně nadále působit. Slovenský bek přišel od Zlína začátkem října z prvoligového Havířova a pomohl zlínské obraně. Po dvouměsíčním angažmá odchází, naposledy oblékne zlínský dres při utkání s Libercem v pátek 8. prosince. "Jsme rádi, že nám Marcel pomohl v daný okamžik. Myslím si, že to byla oboustranně výhodná spolupráce a mohl se ukázat v extralize," řekl Robert Svoboda, hlavní trenér Aukro Berani Zlín. Rodák z Liptovského Mikuláše odehrál ve Zlíně zatím 19 zápasů bez kanadského bodu.
Z Přerova pomůže bek Novotný
7.12.2017
Extraligový tým Aukro Berani má na marodce momentálně tři obránce. Vedle Davida Noska a Jakuba Ference se zranil v úterním zápase s Hradcem Králové Martin Matějíček, který kvůli pochroumanému kolenu bude v sestavě pár týdnů scházet. Z prvoligového Přerova přichází v rámci střídavých startů bek Martin Novotný. Osmadvacetiletý odchovanec šumperského hokeje odehrál v letošní sezoně v barvách Zubrů 28 zápasů, ve kterých zaznamenal 5 kanadských bodů za 1 gól a 4 asistence. Novotný nastoupil v první lize (Šumperk, Přerov) k celkem 381 zápasům s bilancí 65 bodů (20 + 45). V létě nastoupil za Berany v přípravném zápase proti Slavii, v extralize doposud nehrál.
Ondřej Veselý slaví 40
6.12.2017
Kapitán extraligového týmu Aukro Berani Zlín Ondřej Veselý slaví ve středu 6. prosince 2017 čtyřicáté narozeniny. Zkušený matador hraje v nejvyšší soutěži již jednadvacátou sezonu a na svém kontě má 1 131 odehraných zápasů a 217 gólů. Během úspěšné hráčské kariéry získal sedm medailových umístění, z toho vybojoval tři mistrovské tituly (dvakrát ve Zlíně a jednou ve Vsetíně). Vedení zlínského hokeje přeje Ondrovi do dalších let hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Dohrávka pro Olomouc
6.12.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - středa 6. prosince: dohrávka 27. kola: Chomutov - Olomouc 2:3 po prodloužení.
Úterní extraliga
5.12.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - úterý 5. prosince: dohrávka 16. kola: Sparta - Vítkovice 2:4, dohrávka 19. kola: Plzeň - Mladá Boleslav 4:1, předehrávka 34. kola: Aukro Berani Zlín - Hradec Králové 2:3 po prodloužení.
Úspěšná série skončila
5.12.2017
Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v předehrávce 34. kola Tipsport extraligy s týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:3 po prodloužení a ukončili sérii osmi vítězných zápasů v řadě s Východočechy na domácím ledě. Berani měli do utkání s druhým celkem tabulky úspěšný vstup a již ve 3. minutě se ujali vedení. Hradec zanedlouho vyrovnal a na začátku druhé periody strhl vedení na svou stranu. Zlín bojoval neúnavně až do závěru základní části a deset vteřin před třetí sirénou srovnal krok! Na začátku prodloužení kapitán Ondřej Veselý orazítkoval tyčku a z protiútoku rozhodl Martin Látal. Tipsport extraliga 2017/2018, předehrávka 34. kola: Aukro Berani Zlín - Mountfield HK Hradec Králové 2:3 po prodloužení ((1:1, 0:1, 1:0 - 0:1), branky a nahrávky: 3. min Honejsek (Okál, Roberts Bukarts), 60. D. Šťastný (Freibergs, Roberts Bukarts) - 7. M. Látal (Gregorc), 24. Červený (Koukal, Cingel), 62. M. Látal (Džerinš).