Kompletní statistiky

Krátké zprávy

Výsledky 22. kola
17.11.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - pátek 17. listopadu: Chomutov - Litvínov 1:3, Aukro Berani Zlín - Třinec 1:3, Brno - Vítkovice 1:3, Pardubice - Liberec 5:1, Jihlava - Plzeň 1:2, Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 po nájezdech, Sparta - Olomouc 3:2 po nájezdech.
Prohra s Třincem
17.11.2017
Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 22. kola Tipsport extraligy s týmem HC Oceláři Třinec 1:3 a prohráli ve třetím zápase v řadě. Beranům nevyšel začátek utkání a v 18. minutě prohrávali již 0:2. Veselý a spol. snížili až na začátku třetí třetiny, ale hosté si vedení pojistili třetím gólem. Jedinou branku zaznamenal Tomáš Fořt. Zlínská družina se trápí ve slabé produktivitě, ve třetím zápase v řadě vstřelila pouze jeden gól. Oceláři vyhráli v Baťově městě po předchozích čtyřech prohrách a vrátili Zlínu prohru 0:4 z úvodní čtvrtiny základní části. Tipsport extraliga 2017/2018, 22. kolo: Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec 1:3 ((0:2, 0:0, 1:1), branky a nahrávky: 44. min Fořt (Okál) - 9. Linhart (M. Kovařčík), 18. Christov (Polanský, Dravecký), 49. M. Kovařčík (Kofroň, M. Doudera).
Výsledky 21. kola
15.11.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - středa 15. listopadu: Plzeň - Chomutov 3:2, Vítkovice - Jihlava 3:4, Litvínov - Mladá Boleslav 6:3, Brno - Pardubice 1:2 po prodloužení, Hradec Králové - Aukro Berani Zlín 5:1, Liberec - Sparta 5:4 po prodloužení. Úterní předehrávka: Olomouc - Třinec 4:0.
Prohra na ledě Hradce
15.11.2017
Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 21. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Mountfield HK Hradec Králové 1:5 a po reprezentační přestávce nevstoupili do kolotoče extraligových zápasů úspěšně. Východočeši šli do vedení v 7. minutě, další dva góly přidali na začátku druhé třetiny. Domácí na ledě kralovali, dvakrát využili přesilovou hru. Zlín hrozil z rychlých brejků, ale na výborného gólmana Patrika Rybára nenašel recept. Zlínští dali jediný gól až v samotném závěru, slovenského fantóma na brankovišti překonal Antonín Honejsek. Tipsport extraliga 2017/2018, 21. kolo: Mountfield HK Hradec Králové - Aukro Berani Zlín 5:1 ((1:0, 2:0, 2:1), branky a nahrávky: 7. min Kukumberg (Köhler), 24. Vopelka (Jaroslav Bednář, Cibulskis), 28. Cibulskis (Vopelka, Džerinš), 43. R. Pavlík (Miškář, Kukumberg), 53. M. Látal (Koukal, Červený) - 59. Honejsek (D. Šťastný).
Předehrávka pro Olomouc
14.11.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - předehrávka 21. kola: Olomouc - Třinec 4:0. Oceláři promarnili možnost posunout se do čela.
Petr Mokrejš slaví 40 let
14.11.2017
Bývalý zlínský hokejista a v současnosti trenér zlínských žáků Petr Mokrejš slaví v úterý 14. listopadu 2017 čtyřicáté narozeniny. Odchovanec zlínského hokeje se podílel v extralize na zisku prvního mistrovského titulu v nezapomenutelné sezoně 2003/2004. V posledních letech předává své zkušenosti žákovským talentům, ve Zlíně trénuje v současnosti šestou a osmou třídu. Vedení klubu přeje Petrovi do dalších let hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!
Rihards Bukarts končí ve Zlíně
13.11.2017
Extraligový klub Aukro Berani Zlín se dohodl na vzájemném ukončení spolupráce s lotyšským útočníkem Rihardsem Bukartsem. Mladší z bratrů Bukartsů (narozen 31. prosince 1995) přišel v létě do Zlína po tříletém působení v nižších soutěžích v zámoří jako posila. „Důvodem ukončení angažmá Rihardse ve Zlíně je slabá produktivita, v posledních zápasech se nevešel do sestavy. Samotný Rihards nebyl spokojen se zápasovým vytížením a se současnou pozicí v týmu. Po vzájemné dohodě jsme korektně došli k tomuto řešení,“ uvedl Martin Hosták, generální manažer Aukro Berani Zlín.
GM Martin Hosták slaví 50 let
10.11.2017
Generální manažer a jednatel hokejového týmu Aukro Berani Zlín Martin Hosták slaví v sobotu 11. listopadu 2017 významné životní jubileum - kulaté 50. narozeniny. Martin Hosták se narodil 11. listopadu 1967 v Hradci Králové. Během své hráčské kariéry nastupoval kromě tuzemské nejvyšší soutěže i ve Švédsku (MoDo, Södertälje, Lulea) a v NHL (Philadelphia). Po jejím ukončení působil například v pozici hlavního trenéra Hradce Králové, kde byl také členem vedení a působil jako manažer mládeže. V pozici generálního manažera působil sedm let u mládežnických reprezentací a jednu sezonu také jako asistent trenéra u reprezentační osmnáctky České republiky. Známý je jako spolukomentátor a hokejový expert České televize. Panu Hostákovi přejeme do dalších let hodně zdraví, štěstí a spokojenosti.
Změny v termínech zápasů
10.11.2017
V programu domácích extraligových zápasů týmu Aukro Berani Zlín dochází k dvěma změnám v souvislosti s účastí celku Mountfield HK Hradec Králové na turnaji Spengler Cup v Davosu a postupem Komety Brno do čtvrtfinále Ligy mistrů. Duel s Východočechy se odehraje na ZS Luďka Čajky v úterý 5. prosince od 17:30 hodin, derby s Kometou proběhne v lednu. Berani měli na "mikulášský" termín hrát původně doma s Kometou, ale po postupu úřadujícího českého mistra přes švýcarský Zug nastoupí hokejisté Brna v tomto termínu k úvodnímu zápasu čtvrtfinále Ligy mistrů.
Výsledky 20. kola
5.11.2017
Tipsport extraliga 2017/2018 - neděle 5. listopadu: Pardubice - Plzeň 0:4, Aukro Berani Zlín - Olomouc 1:3, Litvínov - Třinec 2:3, Chomutov - Liberec 3:4 po prodloužení, Jihlava - Brno 0:2, Sparta - Hradec Králové 1:2 po prodloužení, Mladá Boleslav - Vítkovice 1:4.